rakas019 rakas019 komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Není to příjemné čtení, ale je to důležité. Raději si to prožít v knize než ve skutečnosti.

29.05.2023 5 z 5

Také se řadím k těm, kteří téhle triologii naprosto propadli.:) Na obalu jsou na zadní straně té velké bichle nějaké výroky jako "Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout, dokonce jsem si tajně četla při obědě pod stolem." apod. a prostě jsem si říkala, jak je to tak vyzdvihované všude velice, tak že mě to ani nenadchne, ale hned jak jsem začala číst hned jsem pochopila o čem byla řeč. Vždycky jsem knihu četla před spánkem, často se mi chtělo i spát, ale přesto jsem vydržela 3 hodiny číst a to jsem se ještě musela nutit, abych se od knihy odtrhla. Všechny 3 díly byly úžasné nemám skoro co vytknout, jenom Hurikán si myslím, že byl docela hlavní postava (ne úplně nejhlavnější, ale byl takový hlavnější), tak mohlo být v knize napsané, co se s ním teda nakonec přesně stalo, to mi trošku vadilo. Konec se nedal předvídat, to se mi líbilo!! Určitě konec překvapil nebo překvapí každého..

13.03.2015 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Některé citáty mě zaujaly více, některé méně. Asi jsem od toho čekala více. Na druhou stranu, kniha vyzdvihuje laskavost a empatii, která mezi lidmi docela chybí.

29.05.2023 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Mám celou triologii koupenou už i naštěstí přečtenou a upřímně bych se bez nich obešla. První jsem viděla film, nevím, proč se Divergence tak srovnává z Hunger games, když si to není zas tak podobné a HG je o dost lepší.. Tak třeba tady z té první knížky jsem měla ještě vcelku dobrý pocit, ale další díly pro mě byly strašná nuda, no hlavně Aliance.. zbytečně všechno natahované, ale film byl dobrý. Prostě hlavně ty poslední díly byly děs jinak by to byla dobrá knížka, ale prostě mě NUDILA!! :/

16.02.2015 3 z 5

Čaroděj Čaroděj Michael Scott

Musím dát jenom 4*, protože tenhle díl byl slabší třeba oproti Vědmě, kterou teďka čtu.:) Ale jinak tuto sérii miluju!! :D Nevíte jak to teda dopadne s jejím filmovým zpracováním? Já jsem četla, že má být film Alchymista a Nicolase má hrát Johnny Depp, ale nevím, nevím no.:/

13.03.2015 4 z 5