RaDeS7 RaDeS7 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Knížka mě bavila, moc hezky se čte. Hodně zajímavý svět a nápady. Přečetl jsem to na jeden zátah. Za mě super.

06.04.2022

Oko světa Oko světa Robert Jordan (p)

Mě tahle knížka hodně zklamala. I kdy jsem si koupil dvě knížky, po první jsem už nepokračoval. Je to jako bych četl Pána Prstenů, už od začátku. A nemám rád, když jsou postavy hloupé, a tady byly tak hloupé, že jsem musel číst dál, jestli se třeba nepoučí, nebo jestli za tím něco není. A nebylo. Přijde mi, že to byli zápletky pro zápletky. Pojďme udělat něco stupidního, aby z toho vznikla nějaká záchrana nebo další zápletka.

15.08.2020 odpad!

Zasvěcení Zasvěcení Elisabeth Haich

Tuhle knížku mám moc rád. Vracím se k ní jednou za pár let a vždycky mám pocit, jako bych jí četl poprvé. Příběh je velmi silný, minulé životy, mystika. Ale pro někoho kdo tyhle věci nemá rád, nebo jim nevěří, určitě není.

15.08.2020 5 z 5

Rezervace goblinů Rezervace goblinů Clifford D. Simak

Ze začátku mi trvalo než jsem se chytl. Ale pak už velmi zajímavé, a na konci i mile překvapivé.

29.07.2020 4 z 5

Čas je ta nejjednodušší věc Čas je ta nejjednodušší věc Clifford D. Simak

Pro mě užasná kniha. Četl jsem jí už několikrát. Mám rád Simakův styl psaní.

29.07.2020 5 z 5

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Za mě velmi slabé. Ze začátku mě to bavilo, mělo to potenciál. Ale pak už spousta nelogičností. A nemám rád, když se postavy chovají hloupě. A tady té hlouposti byla spousta. Asi cíleno na jinou skupinu :-)

29.07.2020 odpad!