RadeneWriter RadeneWriter komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Odkedy som sa dozvedela o tejto knihe, túžila som si ju prečítať. A to čakanie a hľadanie stálo za to. Na každej strane ma čosi upútalo a najmä princíp Angsocu sa vzhľadom k času kedy bolo dielo napísané, veľmi výrazne podieľal na označení tohto diela ako nadčasové. Knihu som prečítala za jednu noc a neľutujem to. Zanechala vo mne stopu. Odporúčam prečítať

26.09.2017 5 z 5

Jméno větru I. Jméno větru I. Patrick Rothfuss

Kniha ma očarila od prvej strany a dnes už nedočkavo čakám na Strach Múdreho muža. Kvothe je príbeh, ktorý sa nedá prestať čítať, kým nie je koniec. Jednoznačne odporúčam...

05.08.2017 5 z 5

Ritmatik Ritmatik Brandon Sanderson

Magické! Prečítala som za jediný deň v knižnici :D Dokonalá knižôčka pre mňa! Odporúčam veľmi veľmi, nevedela som prestať čítať, hltala som to bez prestávky :D

31.05.2016 5 z 5

Ďalší Ďalší Michael Crichton

Skúsila som, ale nešlo to dočítať, možno je to preto, že som nestíhala to množstvo postáv a príbehov... inak dej bol zaujímavý a určite si to prečítajte, nebuďte jak ja leniví o tom premýšľať ;)

31.05.2016 2 z 5

Město masek Město masek Mary Hoffman

Nádherne aj keď smutné. Rozhodne však prečítajte, sem tam si treba aj poplakať :)

12.04.2016 5 z 5

Dievča vo vlaku Dievča vo vlaku Paula Hawkins

Prečítala som ju za jednu noc, nedokázala som sa odtrhnúť :D Je to úžasná a hlavne napínavá knižka, ktorá chytí za srdce a zvýši adrenalín :) Rozhodne rozhodne rozhodne odporúčam.

30.12.2015 5 z 5

Meno hviezdy Meno hviezdy Maureen Johnson

Zaujímavá knižočka :)

25.08.2015 5 z 5

800 míl po Amazone 800 míl po Amazone Jules Verne

Zo začiatku náročné čítanie sa zmenilo na poriadne dobrodružstvo :) rozhodne odporúčam :D

21.10.2014 3 z 5

Endymion Spring Endymion Spring Matthew Skelton

Matthew Skelton vytvoril uzasne, miestami hororove dielo, plne tajomnych bytosti a dobrodruzstiev, ktore beru dych

22.09.2013 5 z 5

Vysoká hra Vysoká hra Francis Paul Wilson

Napätie, krásne baby a desiví chirurgovia :D I love it! :D

02.06.2013 5 z 5

Tajomstvo ostrova kostier Tajomstvo ostrova kostier Robert Arthur jr.

Traja Pátrači- spomienka na detstvo, bola som jak šialená za tým :D

23.12.2012 5 z 5

Šok Šok Robin Cook

fascinujuca a trolinku desiva knizka, najma ti mutantici :D

Záchvat Záchvat Robin Cook

velmi zaujimava knizka, ale ten konec je hrozny :( inak som velmi spokojna a odporucam

Lesohrad Lesohrad Brandon Mull

Najúžasnejšia kniha, ktorá sa mi kedy dostala do paprčiek :D pripútala ma ku kreslu svojou úzasnou atmosferou a najma obdivujem autorovu fantazijnost, ktora je miestami trosku zvlastna :P kazdopadne odporucam malym i velkym, najdete sa v tom

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Je to úžasná kniha pri ktorej som si prišla na svoje, dlho som ju nevedela zohnať, ale stojí za tú námahu :D

06.09.2012 5 z 5

Dievčatko z krajiny drakov 1. - Mezzarthys Dievčatko z krajiny drakov 1. - Mezzarthys Igor Molitor

po prvých stránkach som sa nedokázala od knihy odtrhnúť, jednoducho závislosť.

06.06.2012 5 z 5

Praktický sprievodca Praktický sprievodca Tony DiTerlizzi

Super knižka, nielen pre deti ale aj pre všetkých, ktorí majú radi príbehy o škriatkoch, vílach a ich dobrodružstvách

06.06.2012 5 z 5

Meno ruže Meno ruže Umberto Eco

skvelá kniha, trochu ťažká na čítanie, ale odporúčam prečítať :D

06.06.2012 3 z 5