Quarantino Quarantino komentáře u knih

Objevujeme svět! Jídlo Objevujeme svět! Jídlo Nathalie Choux

Achjo, vždycky mám pak chuť na ty bonbóny, i když jsem je nikdy neměl. To musí být nějaké kouzlo.

Minipohádky: Kniha džunglí Minipohádky: Kniha džunglí Miriam Bos

Baví mě dělat “kukuč” na Mauglího a zvířátka. K narozkám si přeju i další Minipohádky!

Ku-ku! Jen po mně vztáhněte ruku. Ku-ku! Jen po mně vztáhněte ruku. Josef Lada

Teta mi donesla její staré leporelo a je to u mě úplně nejvíc nejlepší. Jen musím opatrně, ať ho neroztrhám!

Paleček Paleček František Hrubín

Já jsem taky takový Paleček, ale hodně mámě pomáhám, abych taky vyrostl :)

Objevujeme svět! Miminko Objevujeme svět! Miminko Nathalie Choux

Knížka, kde můžu hýbat s obrázky. Pecka!

Surikaty na poušti Surikaty na poušti Ivona Březinová

Škoda, že to není víc barevné :( takhle tam ty surikaty moc nevidím a moc mě to neba.

14.10.2021 3 z 5

Plác! Tác! Bác! Plác! Tác! Bác! Daniela Fischerová

(SPOILER) Přiletěla zlatá včela a ta včela zabzučela Bzzzz…
Pořád se to snažím říct, ale je to tak těžký!

Hrajeme si celý den Hrajeme si celý den František Hrubín

Božka boubelatá je moje vysněná láska asi. Kytiček poskákaných míčem mi je líto. Sněhulák a brusle nuda, protože na sníh si musím prvně sáhnout, abych mu uvěřil!

Je čas jít spát Je čas jít spát Anita Bijsterbosch

Mám rád otvírací okýnka v knížkách. A už mám skoro tolik zubů jako ten krokodýl!

Posmíval se konipásek Posmíval se konipásek Josef Kainar

Některé básničky byly dost srandovní, ale jako… o ty labutě mám taky trošku strach :(

Jak Krtek cestoval Jak Krtek cestoval Josef Brukner

Po přečtení této knížky mám chuť skočit do autosedačky a jet někam na výlet!

Čí je to zadeček? V zoo Čí je to zadeček? V zoo Heath McKenzie

(SPOILER) To byla sranda. A taky trochu napětí (až jsem z toho jeden zadeček nadšením utrhl, achjoo…). Zápletku o hadovi jsem nečekal.

Bum bum tydlidum Bum bum tydlidum Daniela Fischerová

(SPOILER) Nejlepší je ta o té vráně. Zvířátka, co vypráví vtipy, jsou mé nejoblíbenější!

Krtkův týden Krtkův týden Michal Černík

Tak tohleto mi vždy jasně napoví, že je čas jít spinkat! Protože jinak můžu řádit nonstop.

První říkadla pro nejmenší První říkadla pro nejmenší Dagmar Košková

Nejvíc se mi líbí o pejskovi a topince, to mi občas máma povídá i při jízdě autem. A u Šla Andulka do zelí jsem se naučil dělat “ty ty ty”.

Kontrastní zvířátka Kontrastní zvířátka Lukáš Bohdan

Moje úplně první knížka! Dostal jsem ji od rodičů ještě před tím, než jsem se narodil. Prvně jsem si ji prohlížel u pasení koníčků, ale to jsem se na četbu nemohl pořádně soustředit, tak jsem rodiče donutil mi ji ukazovat vleže na hrací dečce.
Nejoblíbenější část je o prasátku a kočičce. Ryba se mi moc nelíbila, skoro nebyla vidět :(
Už se těším na další díl, který na mě čeká v knihovničce.. Ale ten je až od třetího měsíce, tak ještě musím ten měsíc vydržet :O

16.01.2021 5 z 5