Kontrastní zvířátka

Kontrastní zvířátka https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364852/mid_kontrastni-zviratka-8zF-364852.jpg 5 11 2

Leporelo plné vysoce kontrastních černobílých obrázků zaujme miminka již od dvou týdnů života a pomůže jejich rozvoji. V prvních měsících nemá miminko ještě dostatečně vyvinutý zrak k rozeznávání barev, a proto jsou černobílé kontrastní obrázky s jednou výraznější barvou to nejlepší pro stimulaci jeho mozku, která probíhá především prostřednictvím zraku. Kontrastní jednoduché obrázky pomáhají zvýšit soustředění, podporují zvídavost a podněcují vytváření nových mozkových spojení. Rozkládací leporelo (harmonika) kapesního formátu můžeme ze začátku pokládat do postýlek nebo před miminko, když „pase koníčky”, později mu můžeme ukazovat jednotlivá zvířátka a učit ho je poznávat.... celý text

Quarantino
16.01.2021 5 z 5

Moje úplně první knížka! Dostal jsem ji od rodičů ještě před tím, než jsem se narodil. Prvně jsem si ji prohlížel u pasení koníčků, ale to jsem se na četbu nemohl pořádně soustředit, tak jsem rodiče donutil mi ji ukazovat vleže na hrací dečce.
Nejoblíbenější část je o prasátku a kočičce. Ryba se mi moc nelíbila, skoro nebyla vidět :(
Už se těším na další díl, který na mě čeká v knihovničce.. Ale ten je až od třetího měsíce, tak ještě musím ten měsíc vydržet :O

VelkýPepíny
03.02.2019 5 z 5

Naše první knížka. Prohlíželi jsme si ji při pasení koníčků.

pro děti

2018  93%Kontrastní zvířátka