Hrajeme si celý den

Hrajeme si celý den https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107473/bmid_hrajeme-si-cely-den-SmY-107473.jpg 5 66 15

Leporelo s říkadly Františka Hrubína a ilustracemi známé dětské malířky Heleny Zmatlíkové. Pro děti od 2 let. 10. vydání.

Len2očka
03.04.2022 5 z 5

Tohle krásné leporelo si v naší rodině počkalo na dalšího malého čtenáře,další naší čtenářskou generaci.

jarkaska
21.10.2021 5 z 5

Krásné leporelo s ještě krásnějšími říkadly a ilustracemi Heleny Zmatlíkové. Četli jsme s dětmi, dnes zase s vnoučaty.

Quarantino
14.10.2021 5 z 5

Božka boubelatá je moje vysněná láska asi. Kytiček poskákaných míčem mi je líto. Sněhulák a brusle nuda, protože na sníh si musím prvně sáhnout, abych mu uvěřil!

Daněla
15.03.2021 5 z 5

Nostalgie mého dětství. Milovala jsem tuto knížku a odmítala jsem se jí dlouho vzdát. Teď naprosot zboňuji, když si ji dcera vybere ke čtení. A k mé radosti to dělá často. Moje maminka si i po těch letech většinu textů pamatuje z hlavy.

Kontryhelka
18.01.2021 5 z 5

Překrásné dětské leporelo s kresbami paní Zmatlíkové. Malý dětský poklad, který se většinou dědí a na který mám jen ty nejlepší dětské vzpomínky. Nádherná nostalgie, která zahřeje u srdíčka.

draka
18.01.2021 5 z 5

I tenhle poklad zůstal doma, nádherné veršované povídání s krásnými ilustracemi, které zvídavá vnoučátka inspirují k tolika otázkám. Krásná knížka.

Briv
07.10.2020 5 z 5

* Milá knížka z mého dětství. I mému synkovi se líbí. Nejraději z ní má první stránky a taky bábovičky. Teď v roce a půl má období, kdy ho básničky moc nezajímají, ale miluje ukazovat, co je kde na stránce a v tom je ta úvodní perfektní. I když jsem ji jen půjčovala z knihovny, tak ji mám moc ráda, je to pro mě nostalgie.

Chesterton
11.05.2020

Ano! Svět v pořádku ;o) už pomalu dorůstá vnoučátko.....nesmí přijít zkrátka ❤️

Páájinka
09.03.2020 5 z 5

Další nádherná kniha pro děti

RyonMathrin
03.06.2019 5 z 5

Tady je svět ještě v pořádku, Albatros totiž tuto knihu vydává co zhruba 10 let :-)
Nádherné Hrubínovy verše, které brzy znáte nazpaměť, doplněné ilustracemi Heleny Zmatlíkové. Nesmí chybět v žádné dětské knihovničce !

Aknel26
10.05.2019 5 z 5

Když nahlížím dospělýma očima, oceňuji nejvíc krásné ilustrace paní Zmatlíkové. Básničky mě nezaujaly a některé z her, které jsou v knize zmíněny, jsme v dětství už nehráli ani my, natož naše děti. V dětských očích ale kouzlo této knížky funguje - já si dodnes pamatuji přebal a můj syn si v ní také moc rád listoval a vůbec mu nevadilo, že už není moc "aktuální".

prazskanaplava
19.02.2019 5 z 5

9/10 Tu obálku s hromadou drobných kreseb jsem jako mimino milovala. Na tomhle leporelu se dalo zabavit celé věky.

Bonda
01.12.2018

Lehce zapamatovatelné, rytmicky příjemné, ale nijak ohromující verše. Kniha má jednotné téma, a to hru v různých podobách. Roční dítě si ji mezi ostatními oblíbilo.

Petja
27.07.2018 5 z 5

Jedno z leporel, které by díky hravým veršům Fr. Hrubína a ilustracím Heleny Zmatlíkové nemělo chybět v žádné dětské knihovničce.

Felsenberg
14.09.2014 2 z 5

Jak si hrají děti. Pro mě bez kouzla. Asi už nejsem dítě :-)