Powder Powder komentáře u knih

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Výborná knížka, velice dobře se čte. Až do samého konce udržuje čtenáře v napětí, jak to teda celé dopadne.

27.01.2021 5 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Zajímavé téma ale to zpracování bohužel nic moc. Dějové linky nedotažené. Autorka něco nakousne, ale už v tom dál nikde nepokračuje, nemá to pro děj žádný význam. Ale mě to stále vrtalo hlavou a čekala jsem, kdy a kde v ději se to vysvětlí. Často, bohužel, nikdy a nikde. Celkově povrchní vykreslení postav a jejich příběhů. Dle popisu knihy má inspektorka Anna životní krizi, traumata ze ztráty dcery a z práce. A je tomu věnována jedna možná dvě stránky, které to čtenáři "jakoby" měly přiblížit, ale nic se tam k tomu v podstatě nedozví. To samé u kněze Wagnera. Knihu jsem dočetla, jen abych si potvrdila, kdo za sebevraždami stojí. A i to mi bylo jasné vcelku brzy. Další knihu si od autorky nekoupím.

07.11.2020 1 z 5

Její život v očích panenky Její život v očích panenky Ingrid Desjours

Psáno naprosto surově, syrově, bez servítek a pardónů. Ani kapka něčeho pozitivního. Zvrácenost za zvráceností. Naprosto vyšinuté hlavní postavy. Děj odhadnutelný, přesto je to čtivé.

18.06.2021 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Lehčí, čtivá detektivka. Jako oddechovka skvělá.

27.01.2021 4 z 5

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Zajímavé téma (vnímání krásy, potřebnost včel, zlatý řez). Po zorientování se v lehce chaotickém začátku i vcelku čtivé. Ve stylu zpracování se mi zdá snaha o styl Browna (záhady, historie) a trošku o styl Kinga (tajemná postava, která prolíná celým dějem), nicméně takový průměr.

14.03.2021 3 z 5