Pítrs005 Pítrs005 komentáře u knih

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Poslední díl, to jako vážně??? Klidně bych přečetla desítky takovýhlech knih o Harrym Potterovi, kdyby byly všechny tak čtivé jako těhlech sedm, ale ten poslední byl pro mě opravdu nejlepší a vyvrcholení bylo úžasné jako celá tahle série. Když jsem všechny díly dočetla bylo mi trochu smutno, že už to končí. Protože když jsem měla Harryho Pottera v rukou, občas jsem zapomínala, že mám nějaké povinnosti a bylo mi nádherně. Prostě jedním slovem úžasné.

20.02.2019

Nejhorší děti na světě Nejhorší děti na světě David Walliams

Další super knížka od Davida Walliamse!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Některé příběhy byli nechutné ale to tam musí být když to jsou"NEJHORŠÍ DĚTI NA SVĚTĚ" Už se moc těším na druhý díl!!! David Walliams je nej, hej hej hej!!!!!!!!!!!

11.10.2017 5 z 5

Páté kolo u vozu Páté kolo u vozu Jeff Kinney (p)

Nejhezčí díl poseroutků!!!

05.03.2017 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Letopisy Narnie Lev čarodějnice a skříň se mi hodně moc líbil patří to mezi moje oblíbené knihy prostě mám moc ráda fantasy knihy.

26.02.2017 5 z 5

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Velmi hezké a zajímavé lichožrouti jsou velmi podivné stvoření a někdy když se mi ztratí ponožka tak si na ně vzpomenu.

26.02.2017 5 z 5

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

První díl se mi taky moc líbil ale Doktor Proktor a vana času byla ještě lepší. Moc se mi to líbilo a bylo to velmi zajímavé.

13.01.2017