Pink_Panther Pink_Panther komentáře u knih

Agatha Raisinová a manžel na zabití Agatha Raisinová a manžel na zabití M. C. Beaton (p)

Skvělé poslední zakončení detektivní série s Agathou Raisinovou. Celou sérii miluju. Všechny díly jsem přečetla bleskovým tempem a i tato mne dokázala v pár místech dějem překvapit. Agatha je svá, ale stala se mou oblíbenou postavou až jsem jí fandila, aby si udržela svou lásku.

19.04.2024 5 z 5

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley Agatha Raisinová a výletníci z Dembley M. C. Beaton (p)

Já tu Agathu prostě miluju . Kniha přečtená jedním dechem a opět moc bavila!

11.10.2023 5 z 5

Obyčejné lhářky Obyčejné lhářky Louise Guy

Velice čtivé a povedené.
Kniha, kterou jsem přečetla za pár dní jedním dechem.. Velmi milé knižní překvapení, nečekala bych, že se mi můj náhodný výběr v knihovně tak zalíbí, doslova jsem knihu nemohla dát z ruky!

10.08.2023 5 z 5

Kolonie Kolonie Sam Marsden

Kniha mne zaujala nejdříve hlavně názvem a obalem.. První polovina se mi četla úplně sama, pro mne zajímavý nápad a myšlenka o životě na jiné planetě.. Po polovině se to bohužel změnilo v knihu, ve které je vše hodně předvídatelné. Ale chtěla jsem ji dočíst, abych věděla, jak to vše dopadne.. Pro mne dobré čtení ale znovu už bych ji nečetla.

20.06.2023 3 z 5

Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Lenka Vacvalová

Lenka je moje nejoblíbenější instagramová osobnost a kniha je nejen motivační o běhu, ale i poodkrývá Lenčinu zajímavou a dobrodružnou osobnost, což mne utvrdilo v mém dojmu, že Lenku stojí za to mít v mé top 3.

03.06.2023 4 z 5

Emily Vichrná a pirátský princ Emily Vichrná a pirátský princ Liz Kessler

8. povedený díl o Emily mořské panně. Všechny díly čtu s dcerami a všech 8 jedním dechem.

03.06.2023 3 z 5