picetka picetka komentáře u knih

Shannarův meč Shannarův meč Terry Brooks

Vydání Omega 2017.. těch chyb! Už ve druhé kapitole mě ty chyby dostaly tak, že jsem skoro přestala číst.. strašný

10.12.2023

Kniha M Kniha M Peng Shepherd

Námět vypadal opravdu slibně. Postavy jsem si zamilovala a prožívala každou chvíli. Ale, jak už tu párkrát padlo, někdy trochu nelogické (někdy možná i víc než trochu) a přitažené za vlasy. Konec překvapivý. Důvod mizení stínů jsme ale bohužel nezjistili. Celkově jsem ale ráda, že jsem přečetla.

08.12.2023 4 z 5

Říše popela Říše popela Anthony Ryan

Napjatě jsem začala číst hned po dokončení druhého dílu. Trochu mě rozčilovaly detailní popisy boje. Kluci asi ocení více :-D Ale napětí a zvědavost mě hnala dál. Jsem ráda, že jsem to nezahodila a dočetla to :-) stálo to za to

01.04.2022 4 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Nápad výborný, kniha čtivá, ale ze začátku jsem se trochu ztrácela, kdo je kdo a co je co. Velmi obsáhlá promyšlená kniha. Je potřeba knize věnovat celou pozornost, jinak vám ujde nějaká věc a pak jste lehce mimo :-D

01.04.2022 5 z 5

Legie plamenů Legie plamenů Anthony Ryan

Do knihy jsem se musela už před polovinou docela nutit. Ztraceny svět pro mě velmi nudný. Ale stále mě u knihy držela neuvěřitelná Lizanne.

01.04.2022 3 z 5

Meta Meta Pavel Bareš

Knihu jsem dostala jako dárek, ale očividně mě darující zná :-D Výborné! Napínavé, čtivé, překvapující, občas úsměvné. Doporučuji

01.04.2022 5 z 5