Pett01 Pett01 komentáře u knih

Knihu jsem si přečetla až po shlédnutí filmu v kině, takže jsem tušila o co v knize jde, ale i tak jsem knihu přečetla pomalu jedním dechem. Oceňuji shodu s filmem.

16.07.2017 5 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Čekala jsem, že se dozvím něco nového, jen bylo sepsáno již sepsané. Ale to se u takových typů knih dá očekávat. Přeci jen jsem si z knihy něco vzala, ale vadilo mi množství studií za každou kapitolou. Chápu dobrý záměr, ale mě to spíš otravovalo.

16.07.2017 4 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Po dlouhé době pro mě skvělá kniha. Podle obsahu na obale mi bylo jasné, že tuto knihu musím přečíst a nelituji. Že by mě něco vysloveně překvapilo to asi ne, ale konec jsem nečekala, detaily jsou až moc detailní, ale i tak skvělá kniha.

Agátina cesta k dokonalé postavě Agátina cesta k dokonalé postavě Jana Krátká

U této knihy oceňuji možnost nahlédnout do soukromí Agáty, četlo se to skoro samo. Líbivé čtení pro dámy řekla bych, žádné složitosti, vše jednoduché a hezky popsané.