Petronella83 Petronella83 komentáře u knih

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Celkem dobrá ukázka toho, jak to dopadá, když manželství dlouhodobě nefunguje. Přiskočí mladý (a nemusí být zdaleka mladý) zajíc a pokušení je na světě. Marek mě vyloženě štval, nemám škroby ráda... S přemírou vulgarismů nesouhlasím, pro vykreslení postavy Jakuba byly trefné. Puritánky nechť zaloví v jiném rybníčku. Za mě dobrý!

03.07.2023 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Mi se příběh líbil, až na skoky do minulosti... Vcelku dobře vykreslený fiktivní příběh, z kterého občas mrazí.

15.07.2019 4 z 5

Epigenetika – Chytrý průvodce pro každý den Epigenetika – Chytrý průvodce pro každý den Blanka Gololobovová

Přehledně a dle mého názoru dosti odborně napsaná kniha o epigenetice. Čerpám z ní velice často. Doporučuji všem, kteří se o svůj genofond zajímají a chtějí ze svého těla dost co nejvíce dobrého. Nejedná se pouze o knihu o výživě, ale celkovém životním stylu.

18.11.2020 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Kniha s trochu zmateným dějem, ale druhá polovina knihy má spád. Jedná se o psychothriller, nedoporučuji slabým romantickým duším. Jako kniha na deštivý týden na dovolené není vůbec špatná! Do posledního konce je čtenář na vážkách, jakže to vlastně dopadne...

15.07.2019 3 z 5