Petr007crusade Petr007crusade komentáře u knih

Islám bez závoje Islám bez závoje Robert Spencer

Nesmírně poučná kniha, kterou by si měl přečíst každý, kdo se chce dozvědět fakta o islámu. Autor nastudoval perfektně Korán i nejrůznější islámské spisy a porovnává je s tím, co do nás dnes a denně perou média.
Robert Spencer islám nehaní, jen ho ukazuje takový, jakým ve skutečnosti je. Kniha stojí určitě za přečtení.

Mračna nad Evropou Mračna nad Evropou Robert Troška

Vynikající kniha, líbil se mi spád i zajímavý děj. Autor vhodně vybral prostředí univerzit a ukázal tu krásnou manipulaci mladých lidí.
Líbí se mi taky ta dějová linka v Mosulu ovládaném Islámským státem, jak tyranizují nemuslimy. I ten popis džihádisty sedí. Vřele doporučuji všem, kdo si rádi přečtou něco jiného než popularizuje mainstream, čemu bude Evropa do budoucna neustále čelit.
Multikulturalistům, kteří chtějí Evropu zaplavit hordami z Afriky a Blízkého východu se tato kniha líbit určitě nebude.
Hezky napsaný příběh, vřele doporučuji k přečtení.

Státník a prezident John Adams Státník a prezident John Adams David McCullough

Nesmírně zajímavá kniha, která nás přenese do počátků zrodu Spojených států, představí nám silné a čestné postavy, kterým USA vděčí za zrození.
John Adams je velkým státníkem, na kterého se zapomíná a autor velice poutavě popisuje jeho životopis, jeho čestnost i zarputilost a odvahu. Vřele knihu doporučuji.

18.12.2022 5 z 5

Filip II. - Španělský král z rodu Habsburků, nejmocnější křesťanský vládce Filip II. - Španělský král z rodu Habsburků, nejmocnější křesťanský vládce Geoffrey Parker

Krásná kniha, při jejím čtení hodně pochopíme za co všechno vděčíme Filipu II, že díky němu a jeho evangelizačnímu zápalu jsou dnes Filipíny s křesťanskou kulturou a naším spojencem.

18.12.2022 5 z 5

Svědomí Washingtonu: 20 let deníku The Washington Times 1982-2002 Svědomí Washingtonu: 20 let deníku The Washington Times 1982-2002 Paul Johnson

Vřele doporučuji přečíst.

18.12.2022 5 z 5

Odkaz - Pravdivý příběh bratří Mašínů Odkaz - Pravdivý příběh bratří Mašínů Barbara Masin

Vynikající kniha. Čte se jedním dechem. A je nesmírně přínosná, poněvadž autorka osvětluje věznění jednoho z bratrů a pak jejich neuvěřitelnou cestu na Západ.
Tato výprava je neuvěřitelná, jak na bratry Mašíny bylo nasazeno obří množství policistů, německých milicionářů i vojáků, ta statečnost kdy v lese čelili obrovské přesile, to je něco neuvěřitelného. Vřele doporučuji k přečtení.