Pet13 Pet13 komentáře u knih

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Tak nevím, knihu jsem dočetla s velkými obtížemi, což mě dost překvapilo, protože předešlé knihy této autorky jsem přečetla jedním dechem. Zpočátku byla kniha velká nuda, zhruba v polovině se trochu rozjela a dala se dočíst. Takže kdo se do čtení pustíte, vydržte bude lépe.

08.09.2018 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha mě bavila, jen mi dost vadila ta spousta postav. Několikrát jsem musela pátrat, kdože to vlastně je. Závěr se předvídat dal, což mi vadilo nejméně a Sofie mě bavila. Myslím, že autorka má daleko lepší knížky než je tato

14.10.2017 4 z 5

Nejbližší Nejbližší Kateřina Janouchová

Knihu jsem přečetla jedním dechem, bavila mě moc, i když jsem hrdinku od začátku nechápala. Zcela dobrovolně si alkoholika vzala, ba co víc dobrovolně s ním měla tři děti. Nechápu a nikdy nepochopím! Přečíst by si ji měly všechny, které si říkají, že se dotyčný změní, ať už kvůli ní samé nebo kvůli dítěti. Nezmění, milé dámy, nezmění.

09.07.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Bezvadná oddychovka. Těším se na další autorčiny knihy.

17.04.2017 5 z 5

Pozor na milující vědmy Pozor na milující vědmy Inna Rottová - Mirovská

Upřímně kniha nic moc. Chvílemi jsem měla nutkání khihu odložit, nakonec jsem ji dočetla, ale kamarádce bych ji nedoporučila.

03.09.2016

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Velmi čtivá a poučná kniha. Měla by si ji přečíst každá žena, která touží po vstupu do muslimského světa.

23.08.2016

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

Hezký příběh. Poutavě popsány katastrofy hurikánu, což bylo to nejzajímavější v knize.

27.10.2016