PavlaTr PavlaTr komentáře u knih

Cvičení pro zdravá záda - anatomie Cvičení pro zdravá záda - anatomie Philip Striano

Každého z nás už určitě někdy bolela záda , toto je skvělá kniha ,jak jim ulevit bez pojídání pilulek a drahých zázračných léků .

31.01.2021 5 z 5

Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření Donna Finando

Pěkná kniha .Člověk si s její pomocí dokáže ulevit od bolesti sám doma .

31.01.2021 5 z 5

Strečink: 311 protahovacích cviků pro 41 sportů Strečink: 311 protahovacích cviků pro 41 sportů Michael Alter

Spousta protahovacích cviků ,dokonce rozdělených podle druhů sportů . Pěkná kniha ,doporučila bych hlavně trenérům malých dětí ,protože se na protahování často dost zapomíná. Mít pružné tělo je základ úspěchu bez zranění .

Kompenzační cvičení Kompenzační cvičení Marta Bursová

Jednoduché ,ale účinné cviky ,pěkně popsané . Často knihou listuji.

31.01.2021 5 z 5

Posilování na anatomických základech Posilování na anatomických základech Bret Contreras

Užitečný pomocník nejen na domácí cvičení .

31.01.2021 5 z 5

Dívka, která ztratila budoucnost Dívka, která ztratila budoucnost Barbora Walterová Benešová

Po prvních šokujících řádcích jsem si řekla ,že to byla asi špatná volba knihy . Naštěstí jsem pokračovala ve čtení příběhu ,který mě opravdu dostal . Neuvěřitelné ,co se děje ještě ve 21 . století na mnoha místech této zeměkoule !! Často nad tímto příběhem přemýšlím . Vzal mě za srdce . Knihu by si měli přečíst všichni ti ,kteří si stále v této přepychové době na něco stěžují. DOPORUČUJI

29.01.2021 5 z 5

Život bez hranic Život bez hranic Chrissie Wellington

Pozoruhodný příběh obyčejné holky ,která se přes všechnu dřinu a píli dokázala dostat ve třiceti letech mezi profesionální sportovce a vyhrát spoustu závodů mistrovství světa a pokořit mnoho rekordů v nejdrsnějších sportovních disciplínách vůbec - klobouk dolů !!! Kniha se mi moc líbila !!Doporučuji sportovcům všech věkových kategorií jako inspirující příběh........

29.01.2021 5 z 5

127 hodin: Na hraně smrti 127 hodin: Na hraně smrti Aron Ralston

Neuvěřitelná kniha !! Hltala jsem stránky .....opravdu napínavý příběh se strhujícím koncem . Člověk žasne nad tím ,co je v lidských silách a co je schopen dokázat jen aby přežil .

21.01.2021 5 z 5

Stopy v oblacích Stopy v oblacích Richard Askwith

Jedna z nejkrásnějších knih o běhání .

15.01.2021 5 z 5