pavel1997 pavel1997 komentáře u knih

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Nemám slov.... Opravdu fascinující kniha přečtená jedním dechem. Při popisu rozpojování mi běhal mráz po zádech. Doporučuji k přečtení.

06.05.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

,,Lidi mě děsí."

11.02.2017 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Ohromující, znepokojující, mistrovské, vyjímečné, děsivé, skvělé! Konečně kniha, která si označení Světový bestseller opravdu zaslouží.

28.06.2017 5 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Musím říct, že je to opravdu vynikající kniha. Nemohl sem se od ní odtrhnout. Vždy když každá kapitola skončila jsem musel číst dál, abych věděl jak to dopadne. A konec knihy snad nemohl být lepší . Už se nemůžu dočkat na pokračování . Opravdu povedená kniha. DOPORUČUJI VŠEMI DESETI !! :)
Viděl sem v tom knihu labyrint útěk od Jamese Dashnera :)

27.12.2015 5 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Kniha slibuje na zadní straně , že se bude líbit všem fanouškům Hunger games a Labyrint ..není tomu tak :) ..Vzdálenější dvěma oblíbeným sériím však Smrtná zima už být nemůže....Hunger Games sem přečetl jedním dechem a labyrint taktéž, ale smrtná zima je pravý opak těchto dvou skvělých serií ..vždy když se v knize schylovalo k nějaké akci , vzrušení, přišel pád a kniha se dál táhla nudným dějem.. Knihu sem si koupil jen proto že mě zaujal popis a že se bude líbit fanouškům Hunger Games a Labyrint. Ale to byl omyl a lituji , že jsem si ji kupoval

21.12.2015 1 z 5