patricia8137 patricia8137 komentáře u knih

Podlost Podlost Karin Slaughter

Kniha Podlost je už piatym dielom zo série Will Trent. Aj tento diel je brilantne napísaný. Príbeh je plný napätia a akcie. Veľmi sa mi páči, že sa v každom diele dozvieme niečo nové nielen o Willovi ale i osobách okolo neho. Okrem toho, že stretávame nové tváre, vídame i tie staré. Skvelé, skvelé čítanie.

08.08.2019 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Kniha Genesis je tretím dielom série kníh od Karin Slaughter. Ako sa dalo čakať, ani tento diel ma nesklamal. Má výborne prepracovaný a napínavý dej. Autorka sa nebojí popísať hrôzy, ktoré páchateľ spôsobil, až z toho behá mráz po chrbte. Skvelé čítanie, určite odporúčam.

08.08.2019 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Síce som dočítala len druhý diel série Will Trent, ale poviem vám úprimne - WAU! Karin Slaughter je skvelá. Až žasnem nad tým, čo všetko a ako je schopná vôbec vymyslieť. Autorka vás dokáže výborne prekvapiť a doslova vám vyraziť dych.

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Detektívne príbehy spisovateľky Karin Slaughter mám veľmi rada. Kriminálník je šiestou knihou (a rozhodne nie poslednou), ktorú som od tejto nadanej autorky čítala a opäť ma vôbec nesklamala. Časť príbehu sledujeme z pohľadu Amandy Wagnerovej v minulosti, časť z Willovho pohľadu, svoj priestor dostala i Sára a dievčatá z ulice. Je zaujímavé sledovať ich myšlienkové pochody a spomienky a odhaľovať prepojenie udalostí, ktoré vedú až do minulosti. Nielen čitatelia, ale aj Will Trent sa konečne dočká nejakých odpovedí na otázky, ktoré ho trápia celý život. Ako to bolo s jeho rodičmi? Aký je pôvod vzťahu Will - Amanda? To a omnoho viac sa skrýva na stránkach tohto napínavého thrilleru.

07.08.2019

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Tento napínavý detektívny thriller je už štvrtým v poradí v hlavnej úlohe so zvláštnym agentom Willom Trentom a opäť rovnako kvalitný ako predchádzajúce knihy. Karin Slaughter nám opäť naservírovala skvelé a napínavé čítanie plné zvláštnych a nečakaných zvratov, ktoré nám nedovolia knihu ani na chvíľu odložiť.

Démoni Démoni Karin Slaughter

Budem sa znovu opakovať, keď napíšem, že Karin Slaughter patrí k mojim obľúbeným autorkám thrillerov. Na tejto knihe (siedmy diel zo série Will Trent) sa mi hneď zapáčilo to, že príbeh bol napínavý už od prvej chvíle, hneď od prvých stránkach v knihe. Štýl autorkinho písania ma dokázal okamžite vtiahnuť do deja. Napínavé, dychberúce, prekvapujúce, úžasné, skvelé, prvotriedne - to je len pár slov, ktoré sa mi vynorujú v spojení s touto knihou.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Hneď ako som dočítala túto knihu som musela siahnuť aj po ostatných knihách tohto manželského páru. LARS KEPLER (manželia Alexander a Alexandra) sa zaradil medzi mojich obľúbených autorov. Odteraz vyhľadávam zvyčajne len detektívne knihy a thrillery a vždy dúfam, že budú aspoň zčasti tak dobré ako všetky knihy od tejto dvojice autorov.

Triptych Triptych Karin Slaughter

Hneď ako som dočítala túto prvú knihu zo série Will Trent som musela siahnuť aj po ostatných knihách z tejto série, tak ako to bolo aj so sériou Grant County. Momentálne začínam čítať 6 knihu zo série - Kriminálnik a je mi smutno z toho, že onedlho dočítam celú sériu kníh. Veľmi mi sadol štýl autorkinho písania a KARIN SLAUGHTER sa zaradila medzi moje obľúbené autorky. Odteraz vyhľadávam zvyčajne len detektívne knihy a thrillery a vždy dúfam, že budú aspoň zčasti tak dobré ako všetky knihy od tejto autorky.

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Hneď ako som dočítala túto v poradí prvú
knihu zo série Grant County som musela siahnuť aj po ostatných knihách z tejto série a samozrejme aj zo série Will Trent. Veľmi mi sadol štýl autorkinho písania a KARIN SLAUGHTER sa zaradila medzi moje obľúbené autorky. Odteraz vyhľadávam zvyčajne len detektívne knihy a thrillery a vždy dúfam, že budú aspoň zčasti tak dobré ako všetky knihy od tejto autorky.