Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Příslib naděje Příslib naděje Tamara McKinley

Moje prvni kniha od teto autorka a urcite ne posledni.Pribeh byl krasny.Mam rada knihy kde jsou rodinne tajemstvi a zivotni pribehy.

22.08.2017 5 z 5

Rockový sen Rockový sen Monika Wurm

Knihy Moniky Wurm mam rada,ale tato je pro me velke zklamani.Pri cteni jsem mela pocit jak by knihu psala uplne jina spisovatelka a k tomu zacatecnik.

13.07.2017 2 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Kniha se mi libila.Takova oddechovka.Nenarocna a pritom se cetla jednim dechem.

24.06.2017 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Byla to moje prvni kniha od teto autorky.Cetla se dobre ,ale jen mi tam proste neco chybelo.Take si myslim ,ze tam bylo zbytecne moc postav.Kazda postava mela svuj pribeh ,takze ze zacatku jsem se spatne orientovala.Za to davam o hvezdicku min.Kazdopadne uz se tesim na dalsi knihu od teto autorky.

23.06.2017 4 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Vynikajici kniha.Dobre napsana.Vsem doporucuji.

02.04.2017 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Velmi povedena krimi.Napeti az do konce .Doporucuji.

15.03.2017 5 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Po precteni knihy mam zvlastni pocity.Nevim neco mi tam chybelo.I kdyz vas to nuti porad cist dal a zjistit jak to vse bylo.No a konec knihy me uplne dostal.

11.03.2017 4 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Kniha byla dobra.Ale nerekla bych ,ze to byla top krimi.Podle me zbytecne moc zapletek na jeden pribeh a knihy mohla byt i kratsi.

06.03.2017 4 z 5

Nevoľnosť Nevoľnosť Denisa Kancírová

Knihu jsem v půlce odložila. Snažila jsem se ji 2x dočíst,ale bohužel nedočetla.

21.02.2017

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Tak pro me lepsi nez predesly dil.Ale musim se priznat ,ze od cele serie jsem cekala vic:-)

12.02.2017 4 z 5