originál originál komentáře u knih

Příště se zmrazit nenechám Příště se zmrazit nenechám Petr Mandík

Super knížka, historie vývoje teleportů mě ještě teď dohání k slzám (smíchu, samozřejmě :D) a celkové podání budoucnosti je geniální. Autor má jistě skvělou představivost. Nebo už tam byl a vymyslel stroj času? :)

06.11.2016 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Pěkná, smutná kniha, ale není nad to se přiučit německy :) du saumensch. Nejvíc mě dostala příhoda s letadlem :( ale asi se k této knize ještě jednou vrátím. Dřív jsem viděla film a podle toho jsem se rozhodla, že si přečtu knihu.

06.11.2016 4 z 5

Šelmy hledají domov Šelmy hledají domov Vladimír Pazourek

Nádherná knížka, která vypráví o zvířátkách a přírodě. Skvělé na odpočinutí. Připomíná mi to prázdniny u babičky kde jsem tuto knížku našla a poprvé četla. :-)

24.08.2015 5 z 5

Piktogramy Piktogramy Michal Čagánek

Po přečtení se člověk zamyslí nad životem. Příběh je napsán lehce a hladce jako by jste ho psali sami a tak se skvěle čte. K téhle krátké knížečce se rádi vrátíte nejen kvůli vtipným příhodám.

21.08.2015 4 z 5

Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Dick Francis (p)

Génius zámků - umím si to představit i jako film :-) Nezkrotní koně - pěkné

21.08.2015 4 z 5

Udržovatel Udržovatel Martin Koláček

Velmi zajímavá sci-fi kniha a nejdřív jsem nemohla uvěřit, že autor přemýšlí o podobných věcech jako já. Kdo nemá rád sci-fi nejspíš ani nepochopí tuto knihu.

09.02.2014 4 z 5

Dračí kniha Dračí kniha Matthew Skelton

Velmi zvláštní kniha, vím že se mi líbila, ale musím si ji přečíst znova, už si skoro nepamatuji o čem to bylo.

09.02.2014 3 z 5