Příště se zmrazit nenechám

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když vám někdo nabídne, že vás na 50 let zmrazí – a pak zase rozmrazí v úplně nové, daleko úžasnější době, budete to samozřejmě považovat za vtip. Nebo, možná, za pokus o podvod. A právě tak se na nabídku společnosti IceLift dívá i David Moren, novinář, o němž by se dalo s jistou mírou nadsázky říci, že je hrdinou této knihy. Pokus o reportáž z IceLiftu mu dokonale převrátí život naruby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145178/big_priste-se-zmrazit-nenecham-Fhg-145178.jpg 3.553
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Příště se zmrazit nenechám

Bakana
19. června

Pokud člověk nečeká žádnou promyšlenou fantazii světa za padesát let ani intelektuálně náročný příběh, pak je to to pravé čtení na léto k vodě.

VeruMalfoy
05. ledna

Knihy tohoto žánru moc nečtu, a proto mě tato kniha příjemně překvapila. Příběh se mi líbil a dokonce i vykreslení postav bylo pestré. Konec mě překvapil. Nečekala jsem ho ani v nejmenším!


knihovniceVS
15.06.2020

Tohle byl docela úlet. Ale musím říct, že na bezesné noci dobrý lék a i když to bylo takový bezútěšný, s napětím jsem očekávala, jak to dopadne. No - blbě... :-)

ZaS
03.03.2019

Dějově slabá sci-fi postavená hlavně na autorových představách o světě za padesát let, které ale v mnoha ohledech působí dost naivně. Vypravěčským stylem podprůměrné. Pár úsměvných okamžiků nestojí za tu ztrátu času. Pokud budete mít chuť na dobrou sci-fi, raději sáhněte po nějakém klasikovi žánru.

kečup60
17.06.2018

Velké zklamání. Jsem milovník sci-fi, ale dobrá sci-fi zřejmě vymřela s A.C. Clarkem nebo naším J. Nesvadbou.

pobijecmuch
10.07.2017

Po sto stránkách děj sklouzává do průměru a ani závěr není nic moc. Čekal jsem od této knihy asi trochu více. Celkově tedy obyčejný průměr.

originál
06.11.2016

Super knížka, historie vývoje teleportů mě ještě teď dohání k slzám (smíchu, samozřejmě :D) a celkové podání budoucnosti je geniální. Autor má jistě skvělou představivost. Nebo už tam byl a vymyslel stroj času? :)

kloin
09.04.2015

Výborně jsem se bavil a několikrát nahlas zasmál. Výborně napsaná kniha i popis blízké budoucnosti.

1