Příště se zmrazit nenechám

Když vám někdo nabídne, že vás na 50 let zmrazí – a pak zase rozmrazí v úplně nové, daleko úžasnější době, budete to samozřejmě považovat za vtip. Nebo, možná, za pokus o podvod. A právě tak se na nabídku společnosti IceLift dívá i David Moren, novinář, o němž by se dalo s jistou mírou nadsázky říci, že je hrdinou této knihy. Pokus o reportáž z IceLiftu mu dokonale převrátí život naruby… zdroj: www.legie.info ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145178/priste-se-zmrazit-nenecham-145178.jpg 3.442
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Triton

Kniha Příště se zmrazit nenechám

ZaS

Dějově slabá sci-fi postavená hlavně na autorových představách o světě za padesát let, které ale v mnoha ohledech působí dost naivně. Vypravěčským stylem podprůměrné. Pár úsměvných okamžiků nestojí za tu ztrátu času. Pokud budete mít chuť na dobrou sci-fi, raději sáhněte po nějakém klasikovi žánru.

kečup60
17.06.2018

Velké zklamání. Jsem milovník sci-fi, ale dobrá sci-fi zřejmě vymřela s A.C. Clarkem nebo naším J. Nesvadbou.

pobijecmuch
10.07.2017

Po sto stránkách děj sklouzává do průměru a ani závěr není nic moc. Čekal jsem od této knihy asi trochu více. Celkově tedy obyčejný průměr.

originál
06.11.2016

Super knížka, historie vývoje teleportů mě ještě teď dohání k slzám (smíchu, samozřejmě :D) a celkové podání budoucnosti je geniální. Autor má jistě skvělou představivost. Nebo už tam byl a vymyslel stroj času? :)

kloin
09.04.2015

Výborně jsem se bavil a několikrát nahlas zasmál. Výborně napsaná kniha i popis blízké budoucnosti.

vamp
02.03.2015

Nechápu jak někdo může takhle utnout příběh v polovině, snad jen barbar, že by došel autorovi dech?

tholec
06.07.2013

Moc zajímavá knížka, tak dobré sci-fi od českého autora, to se moc často nevidí!

Autor knihy

Petr Mandík

Petr Mandík
česká, 1969

Kniha Příště se zmrazit nenechám je: