Příště se zmrazit nenechám

Když vám někdo nabídne, že vás na 50 let zmrazí – a pak zase rozmrazí v úplně nové, daleko úžasnější době, budete to samozřejmě považovat za vtip. Nebo, možná, za pokus o podvod. A právě tak se na nabídku společnosti IceLift dívá i David Moren, novinář, o němž by se dalo s jistou mírou nadsázky říci, že je hrdinou této knihy. Pokus o reportáž z IceLiftu mu dokonale převrátí život naruby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145178/big_priste-se-zmrazit-nenecham-Fhg-145178.jpg 3.553

Kniha Příště se zmrazit nenechám

Bakana

Pokud člověk nečeká žádnou promyšlenou fantazii světa za padesát let ani intelektuálně náročný příběh, pak je to to pravé čtení na léto k vodě.

VeruMalfoy

Knihy tohoto žánru moc nečtu, a proto mě tato kniha příjemně překvapila. Příběh se mi líbil a dokonce i vykreslení postav bylo pestré. Konec mě překvapil. Nečekala jsem ho ani v nejmenším!

knihovniceVS
15.06.2020

Tohle byl docela úlet. Ale musím říct, že na bezesné noci dobrý lék a i když to bylo takový bezútěšný, s napětím jsem očekávala, jak to dopadne. No - blbě... :-)

ZaS
03.03.2019

Dějově slabá sci-fi postavená hlavně na autorových představách o světě za padesát let, které ale v mnoha ohledech působí dost naivně. Vypravěčským stylem podprůměrné. Pár úsměvných okamžiků nestojí za tu ztrátu času. Pokud budete mít chuť na dobrou sci-fi, raději sáhněte po nějakém klasikovi žánru.

kečup60
17.06.2018

Velké zklamání. Jsem milovník sci-fi, ale dobrá sci-fi zřejmě vymřela s A.C. Clarkem nebo naším J. Nesvadbou.

pobijecmuch
10.07.2017

Po sto stránkách děj sklouzává do průměru a ani závěr není nic moc. Čekal jsem od této knihy asi trochu více. Celkově tedy obyčejný průměr.

originál
06.11.2016

Super knížka, historie vývoje teleportů mě ještě teď dohání k slzám (smíchu, samozřejmě :D) a celkové podání budoucnosti je geniální. Autor má jistě skvělou představivost. Nebo už tam byl a vymyslel stroj času? :)

kloin
09.04.2015

Výborně jsem se bavil a několikrát nahlas zasmál. Výborně napsaná kniha i popis blízké budoucnosti.