Příště se zmrazit nenechám

Příště se zmrazit nenechám https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145178/mid_priste-se-zmrazit-nenecham-Fhg-145178.jpg 3 63 15

Když vám někdo nabídne, že vás na 50 let zmrazí – a pak zase rozmrazí v úplně nové, daleko úžasnější době, budete to samozřejmě považovat za vtip. Nebo, možná, za pokus o podvod. A právě tak se na nabídku společnosti IceLift dívá i David Moren, novinář, o němž by se dalo s jistou mírou nadsázky říci, že je hrdinou této knihy. Pokus o reportáž z IceLiftu mu dokonale převrátí život naruby…... celý text

maximus13
25.01.2024 1 z 5

Mám rád sci-fi, ale tady to nějak nefungovalo. Možná, že je to tím, že jsem knihu letos vytáhl ze zadní police knihovny a k dnešnímu dni ta kniha již prostě nefunguje.

IvcaIva
12.12.2023 3 z 5

Knihy o zivote v budoucnosti nejsou zrovna me hobby. Uteto knihy ovsem ocenuji nikoliv naivitu a celkove, rekla bych, slatany a misty i nudny dej ( zdlouhavy popis boje o zivot napr ), nybrz skvely humor a ironii. Pro odlehceni volných chvil a zasmani se postavam, ktere teprve zjistuji, jak to na konci 21. stoleti vlastně chodi, je kniha to prave. Kdo ocekava dechberouci strhujici sci- fi příběh, bude holt zklaman. Knihu povazuji spis za humorne volnocasove cteni.

martin6849
25.10.2023 2 z 5

Hm, ani nevím, jak jsem k téhle knize vlastně přišel. Chvílemi byla celkem vtipná, ale hloupé momenty drtivě převažovaly. Celý příběh byl takový divný a ujetý (bohužel ovšem špatným způsobem ujetý). Useknutý závěr mě taky nepotěšil. Takže celkově nic moc.

LuckaK.088
06.09.2023 4 z 5

Tak já jsem se teda u této knížky dobře pobavila. Vzhledem k tomu, že je ke stáhnutí zdarma, nečekala jsem moc a přitom byla mile překvapena. Nejedná se o žádné propracované sci-fi, ale i tak mě knížka bavila a přečtení nelituji. Především scénka teleport-sprcha-tablety do myčky, ta mě zcela dostala a rozesmála nahlas :-)

Hnaty
29.01.2022 1 z 5

Nic jsem od knihy nečekala, stáhla jsem si ji zdarma do iphonu a… dobře jsem udělala. Ze začátku příběh působil zajímavě, člověk našel i slova chvály, poté ale s každou další stránkou se kniha měnila ve větší a větší slátaninu. Dočteno ze setrvačnosti.

Bakana
19.06.2021 3 z 5

Pokud člověk nečeká žádnou promyšlenou fantazii světa za padesát let ani intelektuálně náročný příběh, pak je to to pravé čtení na léto k vodě.

VeruMalfoy
05.01.2021 5 z 5

Knihy tohoto žánru moc nečtu, a proto mě tato kniha příjemně překvapila. Příběh se mi líbil a dokonce i vykreslení postav bylo pestré. Konec mě překvapil. Nečekala jsem ho ani v nejmenším!

iceVS
15.06.2020 4 z 5

Tohle byl docela úlet. Ale musím říct, že na bezesné noci dobrý lék a i když to bylo takový bezútěšný, s napětím jsem očekávala, jak to dopadne. No - blbě... :-)

ZaS
03.03.2019 2 z 5

Dějově slabá sci-fi postavená hlavně na autorových představách o světě za padesát let, které ale v mnoha ohledech působí dost naivně. Vypravěčským stylem podprůměrné. Pár úsměvných okamžiků nestojí za tu ztrátu času. Pokud budete mít chuť na dobrou sci-fi, raději sáhněte po nějakém klasikovi žánru.

kečup60
17.06.2018 1 z 5

Velké zklamání. Jsem milovník sci-fi, ale dobrá sci-fi zřejmě vymřela s A.C. Clarkem nebo naším J. Nesvadbou.

pobijecmuch
10.07.2017 3 z 5

Po sto stránkách děj sklouzává do průměru a ani závěr není nic moc. Čekal jsem od této knihy asi trochu více. Celkově tedy obyčejný průměr.

originál
06.11.2016 4 z 5

Super knížka, historie vývoje teleportů mě ještě teď dohání k slzám (smíchu, samozřejmě :D) a celkové podání budoucnosti je geniální. Autor má jistě skvělou představivost. Nebo už tam byl a vymyslel stroj času? :)

kloin
09.04.2015 5 z 5

Výborně jsem se bavil a několikrát nahlas zasmál. Výborně napsaná kniha i popis blízké budoucnosti.

vamp
02.03.2015 4 z 5

Nechápu jak někdo může takhle utnout příběh v polovině, snad jen barbar, že by došel autorovi dech?

tholec
06.07.2013 5 z 5

Moc zajímavá knížka, tak dobré sci-fi od českého autora, to se moc často nevidí!

Petr Mandík
česká, 1969
2007  66%Příště se zmrazit nenechám
2019  83%Polepšovna pro čarodějky
1993  0%Za tajemstvím počítače
2021  80%Můj život s mimozemšťankou
2023  87%Ostrov čarodějů

Kniha Příště se zmrazit nenechám je v