Opinka Opinka komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Román, který u mě vyvolal pocity jako smutek, chvění, vzrušení a nakonci i dojetí a pláč. Když jsem četla chtěla jsem číst rychle abych se dozvěděla co se stalo v Milesove minulosti, ale zároveň jsem chtěla číst pomalu, abych si vychutnala současný příběh. Když jsem knihu dočítala, přála jsem si aby tam byly další a další stránky, aby příběh ještě nekončil a já mohla číst dál a dál.

03.03.2021 5 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Ikdyž bylo už od začátku jasné s kým hlavní hrdinka skončí, tak se mi kniha líbila. Byla to vtipná a příjemná oddechovka přečtená za jeden den.

11.02.2021 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

V této knize mi hlavní hrdinka vůbec nepřirostla k srdci. Po celou dobu mě iritovalo její chovani. To jak se pořád nedokázala rozhodnout pro jednoho z nich mě štvalo a v normálním životě by ji dávno oba kopli do zadku. Asi tak v polovině knihy jsem ji zaklapla, protože to bylo pořád dokola to samé. Myslela jsem si, že ji ani nedočtu, ale po pár dnech jsem se k ní vrátila, když už jsem u ní ztratila tolik času, abych alespoň věděla jak to dopadne. Některé knihy si ráda přečtu znovu, ale k téhke se určitě nevrátím a pokračování číst nehodlám.

11.02.2021 1 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Kniha, která ani nenadchne ani neurazí. Většinou ve mě kniha po dočtení zanechá nějaké pocity, ale tady po do čtení zůstalo... NIC.

30.11.2019 2 z 5