Olivaaa Olivaaa komentáře u knih

Michael Schumacher Michael Schumacher Karin Sturm

Kniha vypraví o tom jak se Michael dostal na vrchol f1 co byli jeho prekážky a jeho úspěchy. Kniha mi přijde většinou nepřehledná a někdy jsem nepochopil jaký je děj. Kniha ma podobnou verzi zfilmovanou a doporučil bych určitě přečíst i se podívat na zfilmovanou podobu. Knihu bych ohodnotul 4*

10.10.2021

Rodrick je šéf Rodrick je šéf Jeff Kinney (p)

(SPOILER) Tehnle díl se mi libil více než předchozí, protože v minulém dílu vyprávěl jak je druhý stupeň e škole hrozný, a v tomhlem dílu je i jeho bratr ,který ho furt popichuje nadava a tak dál. Ale rodrick potom uspořádal party když rodiče odešli a když skončila párty tak byl velkej bordel a museli to uklidit a dělat jak kdyby se nic nestalo. A pravě jak Greg nic neřekl rodičům tak začali být kamarádi. Dále nebudu psát protože by jsem dal spoiler.

25.04.2021

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha vypráví o pilotovy, který havaroval s letadlem v poušti. Na poušti najde malého človíčka jménem malý princ. Ten přišel z planety 602. Když přišel malý princ za pilotem chtěl aby mu nakreslil beránka. Tak pilot začal kreslit beránka.Nakreslil prvního beranka malý princ říkal ale ten je nemocný a potom nakreslil druhýho ale to nebyl beranek to byl beran a potom nakreslil třetího a ten byl zase moc starý a ctvrtý byla jenom krabice s třemi dírami a pilot řekl: beránek je uvnitř, tuto knihu bych ohodnotil 4* protože se mi moc líbil děj a ilustrace

16.03.2021

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Knižka se mi moc líbíla, protože měla pěknou ilustraci a celkově priběh. Greg je hlavní postavou knihy a ma znazorňovat kluka který se chce stat slavným ale braní mu v tom škola a rodina. Ma nejlepšího kamaráda Rolweyho kteryý se snaží být cool ale vetšinově se chová jak prvňak, a jednou Rowley a Greg měli hru , že jeden půjde na bobech z kopce a druhý ho musí trefit a jednou se stalo že Greg trefil Rowleyho a kvůli tomu měl Rowley zlomenou ruku .A když přišel s zlomenou rukou do školy tak všechny holky šli k němu aby ho rozveseli , a Greg začal žarlit . Dal nebudu psaát aby jsem nenapsal spoiler

20.12.2020

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Tuto knihu jsem četl na základě zjištění, že film je natočen podle knižní předlohy. Musím říct, že jsem čekal, že kniha bude ještě více detailnější, propracovanější než film. Tak to nebylo, kniha byla téměř totožní s filmem, ale jinak se mi knížka líbila.

20.10.2020