OKOK OKOK komentáře u knih

Temnota Temnota Kiersten White

Kdo nečeká romantiku ve stylu Maasové, bude spokojen. Tohle je epická jízda a do konceptu nakladatelství CooBoo, kdy vydávají prostě romantické fantasy, to moc nezapadá. A díky tomu asi dost míjí lidi, kteří by knihu ocenili. Krásna, epická fantasy s naprosto úžasnou hrdinkou!

28.11.2020 5 z 5

Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Stuart Turton

Super čtení, napínavé a tajemné... Jen pravda, že ten konec se moc nepovedl. Chápu, co tím autor chtěl říct, ovšem tohle by zasloužilo mnohem lepší ukončení. Jinak by to bylo na pět.

12.11.2020

Zelený jezdec Zelený jezdec Kristen Britain

Podle mě povedená fantasy, hrdinka mi sedla a příběh pěkně odsýpal. Navíc jsem si ji koupila za pár korun, takže já jsem spokojená.

12.11.2020 5 z 5

Vzestup Vzestup Kiersten White

Tady mi na pět hvězd možná trošku něco chybělo, snad že jsme se jakoby neposunuly dál? Nevím. Ale musím říct, že je to pořád skvělá a epická jízda. A fakt jsem si oblíbila Ladu. Konečně silná hrdinka a reálná! Svým způsobem krutá, ale pořád lidská. Pro svou zem je ochotná si vyrvat srdce z těla... Velká škoda, že tahle kniha vyšla v CooBoo. Nic proti němu nemám, ale přece jen vydává spíše romanťárny a jejich čtenáři primárně tohle vyžadují, mám pocit. Když to tam není, tak to není dost dobré. Kdyby tahle série vyšla v jiném nakladatelství, věřím, že by měla obrovský úspěch, tak to míjí svou cílovou skupinu, která by tuhle epickou jízdu ocenila.

28.11.2020 4 z 5