Nula.nula.nic Nula.nula.nic komentáře u knih

Osudný pád Osudný pád Christina McDonald

Zaujala mě obálka knihy, následně i hodnocení knihy.
Začetla jsem se téměř okamžitě, příběh je velice silný a takový jaksi ze života. Rodinné drama, které se může stát téměř každému.. odcizení je totiž bohužel častým problémem ze kterého se už špatně, jestli vůbec, vrací.
Určitě stojí za přečtení!

25.11.2021 4 z 5

Skleněný les Skleněný les Cynthia Swanson

Velice překvapila. Nic moc jsem neočekávala, ale nakonec jsem si ji dost užila. Sice mi někdy přišlo, že autorka zbytečně často určité části opakuje, natahuje a prodlužuje, ale i tak se kniha četla rychle a plynule. Závěr byl překvapivý a uspokojující. Takže za mě ano a dávám čtyři hvězdičky. :-)

25.11.2021 4 z 5

Psáno životem Psáno životem Lucy Keating

Kniha zakoupena v akci jako bonus k nákupu.
Nic moc jsem nečekala, jen slabší oddechovku mezi jinými knihami. A přesně to jsem i dostala. Zajímává svým pohledem, napsána průměrně. Nebyla jsem nijak zklamána, jako "přestávka na vydechnutí mysli" mezi jinými fungovala skvěle. :-)

13.05.2022 2 z 5

Kde se touláš, Bernadetto Kde se touláš, Bernadetto Maria Semple

Měla jsem úplně jiné očekávání, ani nevím proč.
Ale kniha mě bavila - dobrý příběh, rychle ubíhající děj, sympaticky popsané postavy. Sice sem tam dost zbytečně natahováno, ale dá se.. Byla fajn. :-)

25.11.2021 2 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Podle mě se v hodně částech knihy dalo mnohem lépe s příběhem pracovat, dát tomu trochu hlubší význam a neopakovat u postav pořád ty samé myšlenky - víceméně stále nijak nezměněné. Stýská se ti týden nebo rok..? To je stejný.

Ale jinak se četla hezky, plynule, rychle.. fajn oddechovka.

25.11.2021 3 z 5

Všichni jsme nějak vadní Všichni jsme nějak vadní Matthew Norman

Nenadchne, ale ani neurazí.. Asi nějak neutrál, nevím, co bych k ní napsala více.

25.11.2021 3 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Koupena celkem náhodou při velké akci u Dobrovského. Když jsem si přečetla o čem má být, dost jsem se zarazila, protože to opravdu není můj šálek kávy.
Ze začátku mě vůbec nebrala, tyhle fantasy věci nemusím, ale našla jsem si cestu k jednotlivým postavám. A jak už to tak bývá.. nemohla jsem knihu nakonec odložit, protože mě zajímalo, jak to s jejich osudy bylo (a bude) dál..

25.11.2021 2 z 5