nikolryskova nikolryskova komentáře u knih

Emilovy skopičiny Emilovy skopičiny Astrid Lindgren

Když jsem byla malá, knihu jsem si stále četla. Mohla jsem se u toho uřehtat smíchy, ta kniha opravdu nemá chybu :-D

14.03.2013 5 z 5

Veselé příběhy vojína Kulihrácha Veselé příběhy vojína Kulihrácha Mirko Pašek

Opravdu pěkná knížka, taková odpočinková, dobře se čte :-)

13.03.2013 4 z 5

Leť, Iris, leť! Leť, Iris, leť! Gill Lewis

Tak tato kniha mě opravdu překvapila, je to moc dojemné a krásné, občas jsem měla slzy na krajíčku. Tohle je kniha o opravdovém přátelství, o víře, kráse světa, odhodlání a hlavně o naději, protože naděje, ta nikdy neumírá ! :)
Rozhodně doporučuji !

10.03.2013 5 z 5

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Druhý díl je stejně tak úžasný jako ten první. Je to velice nápaditý příběh, moc pěkně napsané. Jediné co bych vytkla, je prřeklad a to i v prvním díle.

26.02.2013 5 z 5

Deník nevěsty Deník nevěsty Linda Francis Lee

Kniha mě ze začátku vůbec nebavila, ale pak jsem se vžila do příběhu a děj byl pěkný a napínavý. Ovšem není to kniha, ke které bych se vracela. Jsou tam jisté části, které jsou nudné, zdlouhavé a nemusely by tam vůbec být. :)

26.02.2013 3 z 5

Příběh jedné lásky Příběh jedné lásky Anika Pastoreková

Tak tahle kniha mě velice, velice překvapila a stala se mou oblíbenou knihou. Autorka popisuje ty nejmenší detaily, zejména pocity, které se zobrazují v očích a na které lidé často zapomínají. Je to úžasně propracované, opravdu supr. Nádherný román, který se krásně čte. Konec sice nedopadne pro jednu osobu dobře, ale i v životě nedopadá nic nejlíp. Určitě si jí přečtěte ! :)

13.02.2013 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Ta kniha je prostě... jak to říct ? Dokonalá ? :)
Je to naprosto úžasný nápad, něco takového napsat, žádnou takovou knihu jsem ještě nečetla ! Doufám že seženu ten druhý díl, i když to zas až tolik nenavazuje, ale prostě jsou jisté otázky, na které bude odpovězeno až v druhém díle. Tuto knihu mohu jenom doporučit !

13.02.2013 5 z 5