nikinikiniki nikinikiniki komentáře u knih

Kdo má rád Kurta Cobaina či Nirvanu a vše o ní, tak určitě tuto knihu vřele doporučuji, najdete tam všechno, co Vás zajímá a dojemný konec se Vám možná postará o ukápnutí slzičky :)

01.04.2013 4 z 5

Všechno bude fajn Všechno bude fajn Lenka Lanczová

Hezká knížka o skutečném životě, který, bohužel, přináší i nemoce :(

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Přesně tak, konec je hodně dojemný, ale tuhle knížku doporučuji :) Aby si holky udělaly obrázek o svých kamarádkách, čeho všeho i mohou být schopné udělat kvůli klukovi, že..

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

Knížka je i poučná pro mladé slečny, co si pořád připadají tlusté a přitom nejsou aneb začátky anorexie ;)

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Taky jedna z nejhezčích a mých nejoblíbenějších románů od Lenky Lanczové. Lepší díl už je jen - Počkej na mě, Radko! :)

Čekání na prince Čekání na prince Nelly Sanders

Tahle knížka se mi moc líbila, doporučuji! Ale mrzí mě, že Nelly už nemá žádné jiné knížky :(

Vetřelci Vetřelci E. E. Richardson

Náhodou, mě se tahle knížka moc líbila a pěkně jsem se u ní bála ;) A taky jsem se bála té básničky: Umřu -li než přijde ráno, vem mě k sobě svatá panno! Úplně si vybavuju, jak jsem do té knížky byla zažraná :D Ale to mi bylo taky cca 12-13 let, teď by to možná bylo jinačí :)

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Taky jedna z mých oblíbených od Lenky Lanczové.

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

Taky se mi moc líbila a Samanta s Erikem mě taky štvali :D Ale nebyl by to příběh, že jo :)

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Nejúžasnější knížka, kterou jsem kdy četla. Pořád se k ní vracím a asi stále vracet budu. Líbí se mi popis a chování hlavního hrdiny Pavla, který Radku úplně změní a je tam spoustu krásných chvil :)

Miluju tě, tak vypadni Miluju tě, tak vypadni Michaela Patočková

No, nebudu si nalhávat, čekala jsem víc, ale možná proto jsem jí měla přečtenou tak rychle, když jsem čekala stále víc a víc.

19.02.2013 4 z 5

Memento Memento Radek John

Četla jsem hodně knih o drogách, ale tahle mě zaujala nejvíc. Předčila dokonce i známé My děti ze stanice Zoo.