Nii Nii komentáře u knih

Svatba Svatba Julie Garwood

Knihu jsem kdysi četla a byla jsem z ní unešená, proto jsem si jí po pár letech musela koupit a dojmy z ní mám pořád stejné. U knihy jsem se často musela chechtat, protože Brenna si vždy dokázala prosadit svou a Connor s ní musel mít trpělivost. Velký paličák
Kniha se rychle a velmi dobře četla. Kdo má rád historické romány, tak doporučuji, jedná se o klidné čtení při kterém se člověk i zasměje.
Líbilo se mi i navázání postav prvního dílu.

30.10.2021 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha to byla zajímavá, hlavni postavy velmi rozdílné a přece jen je to k sobě táhlo.
Většinou spíš čtu trochu jiné knihy s romantikou a komedii, ale erotika se špetkou kriminality nebyla špatná a taky jsem se i zasmála u pár řádku.
Doporučuji všem co chtějí zkusit něco nového nebo mají rádi erotiku s krimi

30.07.2021 4 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Velmi jsem se u knihy bavila a hodněkrát i zasmála. Kniha je co se myšlení týká velmi nenáročná, hodí se na odpočinkové čtení, při kterém o zábavu bude postaráno. Hlavní postavy jsem si velmi oblíbila, ač byl každý z jiného světa a co se týče povahy úplně rozdílné, ale zároveň to dodávalo tu jiskru příběhu. Autorka příběh napsala velmi dobře, nechybělo tam nic co u knihy vyžaduji a to je hlavně ta komedie s romantikou. Lucasa jsem občas litovala jak mu Taylor způsobovala pořád nějaké nervy. Příběh prostě musím doporučit všem.

11.10.2021 5 z 5

Nejhorší večírek tvého života Nejhorší večírek tvého života Andy Rowski

Kniha byla v celku zajímavá, pár koncům jsem se dostala, ale připadalo mi to, že i když jsem se snažila to dost měnit, děj zůstával poměrně stejný.
Konce končily teoreticky stejně i přesto, že jsem se dosti věcem vyhýbala a snažila se i omezit, aby se postava dozvídala více informací.
Zprvu nadšení z knihy, ale postupně mě to začínalo nudit.
Ilustrace a obal knihy vypadá dobře.

07.12.2023 2 z 5

Ignorant Ignorant Nikola Francová

Tuto knihu jsem četla ještě než se vydala v tištěné formě na Wattpadu. Je jednodušší, ale dost se člověk zasměje, protože určité momenty tam jsou jako v běžném životě. Čtení je hlavně oddechové a není potřeba v tom hledat větší význam, takže takové jednoduché čtení na tu chvíli pohody.

13.11.2023 5 z 5

Feromon: Cítí tě Feromon: Cítí tě Rainer Wekwerth

Sice jsem čekala trochu něco jiného, ale kniha mě velmi zaujala a četla jsem jí jedním dechem. Sice jsem občas byla zmatená, ale pak vše do sebe zapadalo. Knihu doporučuji

30.07.2021 4 z 5