nick nick 75 nick nick 75 komentáře u knih

Smlouva se životem Smlouva se životem Miroslava Fišerová

Smlouva se životem se mi velice líbila, je to kniha z dnešní doby, ale moc pěkná.

27.07.2017 5 z 5

Žena z uzamčeného pokoje Žena z uzamčeného pokoje Adriana Macalíková

Obě dvě knihy se mi líbily a kdo nechce knihu se samou erotikou, tak ať zkusí tyto dvě a určitě budou spokojeni.

23.07.2017 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Kniha byla docela pěkná, až na nějaké maličkosti ze začátku.

14.07.2017 4 z 5

Žena z uzamčeného pokoje - Příliš vysoká cena Žena z uzamčeného pokoje - Příliš vysoká cena Adriana Macalíková

Tato kniha byla tak průměrná

01.07.2017 4 z 5

Žena z uzamčeného pokoje Žena z uzamčeného pokoje Adriana Macalíková

Kniha byla pěkná, byl to 1. díl a teď čtu díl 2.

22.06.2017 4 z 5

Nechcela som ťa stretnúť Nechcela som ťa stretnúť Mária Hamzová

Mně se kniha líbila. U každé knihy je začátek tak říkajíc o ničem, než se to vše rozjede. Kniha byla napínavá, nebyla hlavně o sexu, jako v každé knize.Ted už se málokdy vybere knížka, aby na každé stránce nebyl sex. Vím, že to patří k životu, ale je to již přehnané.Raději jsem sáhla po slovenské autorce. Každý má na to jiný názor. Já jsem byla spokojená.

09.07.2016 5 z 5

Silnější než láska Silnější než láska Petra Lázničková

Pokud se mohu přidat ke komentáři, paní Petra píše moc pěkné knihy. Četla jsem skoro všechny co napsala a nejvíce se mi líbila kniha Pod kůží a Silnější než láska, Láska se ukrást nedá. Jsou to knihy napsané tak, jak to je ve skutečnosti a žádné výmysly. Paní Petro děkuji!! Alena

22.09.2015 5 z 5

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Velice pěkná kniha, čtu hodně, ale tato se mi po dlouhé době moc líbila.

07.07.2015

Tajemství muchomůrky Tajemství muchomůrky Monika Mešková (p)

Autorka se jmenuje Monika Mešková a vyšla od ní klasická kniha Tajemství muchomůrky. Je velice pěkná.Kniha vyšla v r.2015

25.06.2015

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Mně se kniha líbila, hezky se četla, ale nebyl tam sex na každé stránce, tak se asi kniha nelíbila, mě ano.

18.01.2015 4 z 5

Zpověď divošky Zpověď divošky Jackie Collins

Mě se kniha líbila, nemusí být všechny knihy jenom samá erotika, je to odpočinková kniha.

12.10.2014