Žena z uzamčeného pokoje

Žena z uzamčeného pokoje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194516/bmid_zena-z-uzamceneho-pokoje-ML3-194516.jpg 4 5 5

Nick je členem úspěšné světoznámé kapely, nechybí mu bohatství, sláva, ani společenské uznání. Udává tempo hudebních trendů, je vzorem milionů fanoušků po celém světě. Je talentovaným umělcem, ale i hrdinou. Podporuje charitativní organizaci zachraňující oběti přírodních katastrof. Přesto je život v jeho třiatřiceti letech prázdný. Jeho dlouholeté manželství skomírá pod tíhou osudu, kterému se odmítá podvolit. Raději utíká do náruče povrchních avantýr. Přitom jediné, co si kdy přál, byla milující, šťastná rodina. Zlom však nastává v okamžiku, kdy mu do života vstoupí mladičká Alicia. Splní mu jeho sen nebo ho navždy uvrhne do propasti zatracení? Začtěte se do prvního dílu románu o lásce, zradě, závisti, oddanosti a sebeobětování, promíchaných lehkou rukou přátelského humoru a protkaných milostnou erotikou.... celý text

ave55
ave55
02.08.2018 2 z 5

Nechápu, jak někdo může tak krásné téma proměnit na takový humus. Spisovatelka se marně snažila o nějaký tzv. americký slang asi, který ovšem vyzněl jako blábol malého děcka. A její čeština, pokud se vůbec dá o češtině mluvit, mě urážela. Takový amatérismus jsem už dlouho nezažila. Nakladatelství Nová Forma? Aha, tak to je asi nová forma. Ty dvě hvězdy dávám opravdu jen za námět.

zdehan
zdehan
12.10.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila taková pěkná oddechovka.

23.07.2017 4 z 5

Obě dvě knihy se mi líbily a kdo nechce knihu se samou erotikou, tak ať zkusí tyto dvě a určitě budou spokojeni.

22.06.2017 4 z 5

Kniha byla pěkná, byl to 1. díl a teď čtu díl 2.

cumulus
cumulus
14.07.2014 5 z 5

Napínavý romantický emocionální příběh ze života dvou lidí, kterým nebylo dopřáno spolu žít budoucnost. Určitě doporučuji . Brzy vyjde druhý díl.

milostné romány

2014  84%Žena z uzamčeného pokoje
2014  84%Žena z uzamčeného pokoje - Příliš vysoká cena

Kniha Žena z uzamčeného pokoje je v