Nereovna Nereovna komentáře u knih

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Dlouho jsem nečetla nic tak napínavého a čtivého. Vynikající knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Během třech dnů jsem ji měla přečtenou. Na to, že je to autorova prvotina, tak je naprosto dokonalá. Už aby vyšlo od autora něco dalšího. Doporučit ji mohu všem, kteří mají rádi napětí ;-)
Po přečtení této knihy jsem shlédla film, který je pro mě tedy obrovským zklamáním...

06.02.2015 5 z 5

Zrození bestie Zrození bestie Jana Švecová

Když jsem si tuhle knížku kupovala, myslela jsem, že kupuji historickou knihu, která vypráví příběž Alžběty Báthoryové. Jak si autorka myslí, že to mohlo v minulosti být. A ne, že se jedná o erotickou slátaninu! Z přebalu se to nedá poznat. Pozor na to! Kdybych to věděla, v životě bych ji nekoupila. Obyčejný brak. Nedá se to ani číst. Hrozné zklamání...

16.08.2014 1 z 5

Králova dcera Králova dcera Sandra Worth

První kniha od této autorky, co jsem četla. Moc se mi líbila, byla zde spousta pro mě nových informací. Těšila jsem se, až si k ní zase sednu a něco přečtu, jen mě trochu zmátl konec. Musela jsem se ujistit na internetu, jestli jsem ho správně pochopila :-D Ale rozhodně doporučuji. Je skvělá ;-)

14.04.2014 5 z 5

Panna Panna Robin Maxwell

Jako obvykle vynikající knížka od této autorky. Dozvěděla jsem se další informace ze života Alžběty, když byla jako dítě. Všem milovníkům historie jenom doporučuji ;-)

02.03.2014 5 z 5

Tajný deník Anny Boleynové Tajný deník Anny Boleynové Robin Maxwell

Vynikající knížka. Četla jsem ji jedním dechem a ke konci mi i tekly slzy. Annin konec byl opravdu smutný... Všem doporučuji přečíst ;-)

02.02.2014 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Přečtením této knihy jsem byla velice zklamaná. Myslela jsem si, že od Kinga knížka musí stát za to (když film byl skvělý), ale byly to naprosto vyhozené peníze. Neucelený děj, věčné úryvky z nějakých knih, absolutně se nehodící myšlenkové pochody postav rušící příběh... No hrůza! Odradilo mě to od přečtení dalších knih od tohoto autora :-(

27.10.2013 1 z 5

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

Kniha je výborně napsaná, přečetla jsem ji jedním dechem. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla zase více o strašném osudu lady Jany. Alison Weir je skvělá autorka. Rozhodně doporučuji všem milovníkům historie ;-)

26.10.2013 5 z 5

Zajatá královna Zajatá královna Alison Weir

Výborná knížka. První, co jsem četla od této autorky. Hltala jsem každou stránku. Eleonora byla opravdu obdivuhodná žena. Jednoznačně tuto knihu musím doporučit všem milovníkům historických románů. A já se jdu pustit do čtení druhé knížky od této autorky, a to Nevinná zrádkyně. :-)

05.10.2013 5 z 5

Ukradený život Ukradený život Ulla Fröhling

Hodně dobrá kniha. Sice je trochu těžší na čtení, ale je zajímavé dozvědět se něco více o této problematice. Mohu jen doporučit, ale pozor, je to kniha pro silné povahy. ;-)

15.09.2013 5 z 5

Bonnie a Clyde / Bonnie and Clyde Bonnie a Clyde / Bonnie and Clyde Angelo Franklin

Kniha je výborná pro zdokonalování angličtiny. Jsou tu slovíčka z každé kapitoly, úkoly a každá kapitola je o malinko těžší. Na druhé straně je český překlad. Můžu jen doporučit ;-)

22.03.2013 5 z 5

Kacíř a čarodějka Kacíř a čarodějka Philippa Gregory

Tuto knihu mám koupenou krátce a jsem moc zvědavá, jaká bude. Není o vládě Tudorovců nebo jejich předků, tak jsem moc zvědavá, jak se mi bude líbit...

13.03.2013

Královský slib Královský slib Philippa Gregory

Královský slib je zatím nejhezčí knížka, kterou jsem od Philippy Gregory četla. Je napsána poutavě, ostatně jako všechny její knížky, člověk se dozví spoustu věcí z doby vlády Jindřicha VIII. a Kateřiny Aragonské. A musím přiznat, že mi u čtení dokonce tekly slzy, což se mi zatím nestalo. Je to vynikající autorka.

06.01.2011 5 z 5