N04 N04 komentáře u knih

Něžná náruč větru Něžná náruč větru Alexander Stainforth (p)

Na novou knížku od AS jsem se těšila. Pravda, obálka klame, příběh je temnější, než by člověk čekal. Hlavní hrdinka prožívá drama se vším všudy, strach, bolest, jde jí o život. Konec je ale přesně takový, v jaký doufáte a jaký jí přejete. Takže nakonec za mě, vítaná změna. Připomíná to starou dobrou klasiku. Vždycky nemusí jít jen o to sehnat manžela a není vůbec špatné se při čtení romantické knížky trochu bát.

30.05.2022 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Alexander Stainforth (p)

Tahle kniha rozhodně nezklame, naopak, příjemně překvapí. Je v ní všechno, co od takových příběhů čekáte, a ještě mnohem víc. Tajemství, napětí, láska, a i když tušíte, komu věřit a komu ne, do poslední chvíle si nemůžete být jistí, jestli se přece jen nepletete. Doporučuji a těším se na další.

13.11.2020 5 z 5

Past na ženicha Past na ženicha Alexander Stainforth (p)

Výborná knížka, líbila se mi víc než první díl. Člověk už zná postavy a taky přibylo děje. Skvěle jsem se u čtení bavila. Už se moc a moc těším na Květ zla.

16.08.2023 5 z 5

Cesta za svobodou: Harry a Meghan a vznik moderní královské rodiny Cesta za svobodou: Harry a Meghan a vznik moderní královské rodiny Omid Scobie

I mě knížka moc příjemně překvapila. Je pravda, že je k H&M hodně vstřícná, ale rozhodně nemám pocit, že by si autoři vymýšleli. Kde kdo o nich píše hnusy, tak proč by se jich někdo nemohl zastat? Navíc je tam dost zajímavých podrobností, o kterých se v novinách nepsalo. A nahlídnout do královské rodiny je vždycky přitažlivé.

08.09.2020 4 z 5

Nevěsta na útěku Nevěsta na útěku Alexander Stainforth (p)

Skvělé čtení. Jestli máte rádi Bridgertonovy, je "Nevěsta" přesně pro vás. Těším se na "Ženicha“…

15.02.2023 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Skvělý příběh s dokonalým hlavním hrdinou, který napravuje bezpráví. Hlavní hrdinka odkrývá tajemství své minulosti pomalu, až mučivě napínavě, takže jsem měla nutkání část knihy přeskočit, jen abych už se dověděla, co se vlastně před lety stalo. Ale to by byla velká chyba, protože bych se připravila o znamenitě vykreslené další postavy a hlavně sbližování páru. V druhé části navíc dostane děj takový spád, že kniha nejde odložit. Krásná kombinace romantiky a napětí. Určitě doporučuji.

23.10.2021 5 z 5

Falešná společnice Falešná společnice Alexander Stainforth (p)

Romantika se vším všudy, sympatická hlavní hrdinka, pohledný „rytíř“, který samozřejmě není jen pohledný, zábavné slovní přestřelky, nepředvídatelné zvraty a přímo kouzelná příroda. Tomu se nedá odolat. Krásné čtení, jedním dechem.

29.04.2021 5 z 5