Mouton Mouton komentáře u knih

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Kniha je pre mňa zatiaľ najlepšia, ktorú som od pána Fitzeka čítala. Je dychberúca, šokujúca, temná a zároveň som sa miestami neubránila a musela som sa nahlas rozosmiať. Genialne napísané, obrovský klobúk dolu za spouprácu pána Fitzeka s pánomm dokotorm. Skvelé dielo, ktoré vždy bude mať svoje miesto u mňa v knižnici ! Ďakujem :)

03.07.2020 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Mňa kniha sklamala, od začiatku mi bola jasná zápletka respektíve rozuzlenie. Aj keď som celý čas dúfala, že sa mýlim a autorka ma prekvapí. Kniha sama o seba pre mňa nebola knihou, ktorú by som nevedela položiť. Mala som problém sa začítať a príliš dlhé opisi od veci mi nedovolili začítať sa a podvedomo som preskakovala vety v nudnejších častiach. Za mňa nič moc. Znovu by som si ju nekúpila

03.07.2020 1 z 5

Knihovna na Černohůrce Knihovna na Černohůrce Scott Hawkins

Kniha je úžasne napísaná, je veľmi krutá, vtipná, pútavá, strhujúca a v neposlednom rade plná prekvapení a počiatočného chaosu, bez ktorého by to však nebolo ono :) Som extrémne štastná, že som po nej siahla určite ju doporučujem ale asi nebude úplne pre každého :) V mojej knižnici si našla trvalé miesto :)

03.07.2020 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Mňa osobne príliš nezaujala, čakala som od toho viac.
Znovu by som nekupila sklamanie.

03.07.2020 2 z 5