Knihovna na Černohůrce

Román Knihovna na Černohůrce je zároveň hrůzostrašný i k popukání: přetéká zástupem nezapomenutelných postav, vypráví příběh, který vás šokuje v tom nejlepším slova smyslu. Kniha působí dojmem, jako by byla z jiného světa, je však dojemně lidská, psaná s neskutečnou dávkou představivosti a snílkovství, svébytná a vzrušující. To vše naznačuje příchod nového, významného hlasu současné fantasy literatury. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287722/knihovna-na-cernohurce-VXs-287722.jpg 3.859
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Talpress

The Library at Mount Char, 2015

Kniha Knihovna na Černohůrce

eva-lupen
09.10.2020

Uf. Teda několikrát jsem byla rozhodnutá dál nečíst, protože to bylo fakt hnusné, ale další kapitola byla zas jindy a jinde a ne tak odpudivá, takže jsem četla dál. Můj názor je vlastně totožný s Alma-Nacida, takže nevím co jiného napsat.

letadlosknihou
04.09.2020

Taková slátanina :D Strašně jsem se na tuhle knížku na základě doporučení těšila, četla jsem, četla, pořád jsem čekala na nějaké wow a ono nakonec vůbec nepřišlo. Zamotaný a trochu nesrozumitelný děj, zbytečná krutost. A konec to taky moc nevylepšil.

Mouton
03.07.2020

Kniha je úžasne napísaná, je veľmi krutá, vtipná, pútavá, strhujúca a v neposlednom rade plná prekvapení a počiatočného chaosu, bez ktorého by to však nebolo ono :) Som extrémne štastná, že som po nej siahla určite ju doporučujem ale asi nebude úplne pre každého :) V mojej knižnici si našla trvalé miesto :)

Patapuf
11.09.2019

Na můj vkus to byla až moc velká fantasmagorie... nebylo to úplně nejhorší, ale občas sem se v tom docela ztratil... hlavně na začátku, než sem zjistil o čem to autor vlastně píše.... ke konci to už docela šlo..

Wolf012
25.04.2019

Tato kniha je opravdu výjimečná. Postavy si rychle oblíbíte a děj opravdu plyne jedna báseň. Jestli někdy bude pokračování, určitě po něm sáhnu

Makropulos
09.10.2018

Tato kniha je úžasně šílená. Nebo šíleně úžasná? Je šokující, odpudivá, napínavá, vtipná, nápaditá a čtivá. Já jsem ze začátku nevěděla, zda se mi líbí nebo nelíbí, jestli mě vůbec baví to číst. Ale pak mě to nějak pohltilo. Měla jsem pocit, že i autor musí být trochu šílený, ale oceňuji jeho vtip, nápady i postavy, alespoň ty lidské. Nakonec musím říct, že jsem se dobře bavila. Tak třeba :
Steve si povzdychl a zatoužil po cigaretě. „Buddha káže úctu ke všemu živému.“ „Aha.“ Chvíli přemýšlela. „Vy jste buddhista?“ „Ne. Jsem kretén. Ale nepřestávám se snažit.“

evilunicorn
08.09.2018

Hravá, napínavá, neotřelá,někdy vtipná a někdy krutá a krvavá fantasy,která překračuje hranice žánru.Bavil jsem se :)

gruno
20.08.2018