Mousí Mousí komentáře u knih

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Úžasná kniha. Byla jsem nadšená z knih od Roberta Bryndzy a myslela si, že už nenajdu lepšího spisovatele a ejhle je tady. Chystám se na druhý díl této série "Když byla hodná" doufám, že kniha nezklame. Snad je i třetí pokračování Evie a psychologa Cyruse, Je to tak? Napište pokud někdo víte název knihy, děkuji. Čtenářům mohu tohoto spisovatele a tuto knihu jen doporučit.

21.05.2023 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Velice povedený příběh, kniha se četla skvěle. Doporučuji

06.04.2023 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

To bylo něco, ráda čtu jeho knihy, doufám jen, že ve psaní bude pokračovat. Nyní se chystám na knihu Napsáno krví.

26.01.2023

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Vynikající kniha! Četla jsem ji jedním dechem. Bohužel jsem na Cartera narazila poprvé u této knihy a nezačala číst od jeho první knihy. Dokoupila jsem zbylých 8 a už hltám a nemohu z rukou odložit Dvojitý kříž, bomba :o) Jen doufám, že všechny budou tohoto rázu.

11.07.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Moje první kniha od tohoto autora a jsem mile překvapena. Kniha má děj, je napínává a čtenář se nemůže od knihy odtrhnout. Trošičku mi vadí, že když zjistí nějakou novou informaci, musí si čtenář na ni počkat o pár stránek dál, ale aspoň to zvyšuje napětí a chtít nepřestávat číst. Vřele doporučuji.

21.06.2021 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Další super čtení od spisovatelky Karin!
Sára a Will vždy zaručí, že kniha se čte jedním dechem od začátku až do konce.

06.11.2020 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Oproti první knize je tato o něco slabší, čekala jsem větší napětí.

06.11.2020 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Kniha se mi velmi líbila, je zajímavá a čtivá. Je to v pořadí třetí kniha od tohoto autora a už se těším na další v pořadí. Doporučuji všem čtenářům, kteří mají rádi tento druh napětí.

06.11.2020 4 z 5