Noční lovec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357827/big_nocni-lovec-dRC-357827.jpg 4.71970
Série:

Robert Hunter 3.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , BB art
Originální název:

The Night Stalker, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (497)

Kniha Noční lovec

Sidonka3
16. října

Hustý, nedokázala jsem odložit a audio poslouchala a poslouchala (12 hodin) bez přestávky až do konce. Tato krimi mi ovšem tolik nezaujala jako třeba špičková "Jeden za druhým", která nabízí i něco víc než běžná detektivka. V Nočním lovci se hraje hlavně o konzumní napětí, temnou zábavu a vyšetřování, bez nějaké zajímavé nadstavby, v níž by se vypovídalo něco o naší společnosti a vedlo trochu i k zamyšlení.
Některé prvky mají Carterovky společné, třeba důmyslné úchylné vraždění, vyrábění vraždících nástrojů a pachatel ultra magor, kterého z indicií nelze dlouho odhadnout, protože se v textu padouch buď vůbec nevyskytuje nebo jen velmi okrajově, prostor dostává až ke konci příběhu... Ale tak, ušlo to.

alabra
14. října

Kniha drsná, plná napětí, ale i krutosti a lidského neštěstí, dobře napsaná, i když knihy tohoto žánru často nevyhledávám.


Ahmose
12. října

Chris Carter je pre mňa synonymom kvalitného trileru a nie je tomu inak ani v prípade Nočného lovca. Táto kniha naozaj nedostala na Martinuse titul kniha roka 2020 pre nič za nič. Výborne premyslená zápletka, originálny spôsob vraždenia a môj obľúbený vyšetrovateľ Hunter spoločne vytvárajú nezabudnuteľný čitateľský zážitok. Autor, rovnako ako v predchádzajúcich dieloch, volí krátke kapitoly, takže dej krásne odsýpa a čitateľ sa nemá čas nudiť. Naozaj nemám čo vytknúť. Knihu som zhltol za necelé tri dni. Veľmi sa teším na ďalší diel. Odporúčam na jesenné čítanie, keď je skôr tma, dáva to tejto knihe nový rozmer.

katka134
06. října

Tak to byla paráda, i když vrah byl extrémně krutý.
Robert Hunter pomalu ale, jistě vytlačuje ( na mém žebříčku oblibenosti) Kim Stoneovou.

Kanimůra2
03. října

pan Carter mě chytil. Postupuju přesně podle plánu, jak jdou po sobě knihy v sérii. Drsný, ale pěkný. Čtivý. Určitě přečtu všechny díly.

Juvka
29. září

Opět výborné čtení. Prostě Carter to opravdu umí. Kniha upoutá čtenáře okamžitě. Styly jednotlivých vražd jsou tak děsivé, že si to člověk neumí ani představit.

ujira
25. září

Tento autor mne nezaujal. Kromě velkého množství brutality velmi nudné.

-markéta-
23. září

(+ SPOILER) Třetí díl a já nemám slov, jak skvělá tato série zatím (a určitě dál) je. Nevím jestli je to tím, jak moc je mi sympatický detektiv Robert Hunter nebo případy, které se v knihách objevují. MO pachatele v tomto díle byl neskutečný. Rozuzlení a důvody vraha byly hrozné, až mi ho doopravdy svým způsobem bylo líto, jak vnímal "lásku", jak byl nemocný, jaké měl dětství a co musel vidět.
Jak bylo zmíněno na konci knihy - je hrozné, že nemocný člověk vlastně nikdy nebude potrestán za své činy, ať už byly sebevíc krutější.
Super, miluju!

1 ...