mony-c mony-c komentáře u knih

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Knížka mě tak zaujala, že jsem ji měla během 3 dní přečtenou. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout, bohužel, někdy se nedalo nic dělat a musela jsem ji odložit. Vážně skvělé, obdivuji Nikkiho sílu, doporučuji všem si přečíst! :)

31.12.2012 5 z 5

Poslouchej, zabíjej nebo zemři Poslouchej, zabíjej nebo zemři Sönke C. Weiss

Tuto knihu mi náhodou půjčil děda, když jsem se u něj stavila. Tolik se mu líbila, že mi jí půjčil. Celý děj jsem hltala a četla ji společně s mými kamarádkami. Všechny jsme nechápali, co se to ve světě děje. Je to děs a hrůza, ale velice dobře čtivé . doporučuji si přečíst!

19.10.2012 5 z 5

Láska dělena dvěma Láska dělena dvěma Sabine Both

úžasná kniha, opravdu krásně se čte. Určitě ji doporučuji :)

05.04.2012

Láska a internet Láska a internet Irena Brandejsová

Celkem těžko jsem se vžívala do děje, ale nakonec jsem se do čtení tak položila a užila si to :) doporučuji :)

05.04.2012

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Nádherná knížka, včera jsem ji hltala do 4 ráno, nemohla jsem se od ní odlepit jen mě mrzí vždy otevřené konce.

05.04.2012 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Krásná sci-fi romantická kniha. Celou ságu mám velice ráda, ale Nový měsíc asi nejvíce.

Jak to bylo poprvé Jak to bylo poprvé Lenka Lanczová

Toto byla první knížka, ve které jsem si opravdu libovala. Také jsem zde poznala úžasnou spisovatelku Lenku Lanczovou, jejíž knihy jsou opravdu úžasně čtivé. Od knihy "Jak to bylo poprvé" jsem nebyla schopna odtrhnout zrak a mysl. Určitě doporučuji přečíst ;)

Tajemství pro mladé Tajemství pro mladé Paul Harrington

Tato kniha je velice inspirující. Opravdu dokáže otočit váš pohled na svět. Do nedávna jsem byla opravdový pesimista a na svět se dívala jen černě. Vše si moc připouštěla a brala. Ale po přečtení této knihy jako bych zažila nový začátek. Opravdu doporučuji přečíst si a popřemýšlet o svém životě. Proč se stále jen trápit? Vždyť život není zas tak černý jak si ho někteří děláme. A je jen jeden, tak si přečtěte, jak se má žít :)

Hra na smrt Hra na smrt David Almond

úplně úžasná knížka, a ten Emo kluk na té titulce :D ... je celkem problém číst tu knihu, pořád jsem ji zavírala a sledovala titulku :D

23.08.2011 5 z 5