MonikaŠ94 MonikaŠ94 komentáře u knih

Ukradený příběh Ukradený příběh Elizabeth Coleman

Příběh mě vtáhl tak, až jsem byla pohoršena nad nespravedlností. Vše je pro něco dobré.

18.02.2022

Désirée Désirée Annemarie Selinko

Bavilo mě, jak se Napoleon měnil, jak stále hluboko uvnitř miloval svoji první lásku. Kniha se mi líbí :)

18.02.2022 3 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Nestárnoucí klasika. Obrovsky výrazná postava Elizabeth oproti době, její názory a opovážlivost, pecka.

18.02.2022 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Čekala jsem od tohoto díla JOJO víc, ale po vícero zápletkách opět nezklamala.

18.02.2022 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Trošku zdlouhavější ale milovníci první knihy se nechají rychle vtáhnout do děje. Opatrnost, láska i zvraty.

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

kombinace hrubosti, lásky, předsudků, dobrých a zlých lidí, (ne)spravedlnosti. Emotivní příběh, který však není daleko od reálného života.

18.02.2022

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha bez přislazeného osudu kvadruplegika s ne úplně šťastným konce, u kterého ok nezůstane suché.

18.02.2022 5 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Od začátku do konce napínavé. Jak se z negativistické holky stane veselé děvče plné lásky, díky hygge :)

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Takový nevtíravý náhled na život s autistickým příbuzným - jak se dá náročné spojit s příjemným (láska). Jak i přes "postižení" rodina neváhá dát svůj život. Milé čtení.

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Ideální oddychová kniha pro ty, kdo milují Hygge! a kdo Hygge nezná, díky téhle knize si ho zamiluje :)