Monika-Pavli. Monika-Pavli. komentáře u knih

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Knížka je moc krásně napsaná. Dojemný příběh, který chytne za srdce. Více než děj jako takový, mě zaujalo to, co hlavní postava zažívala v koncentračním táboře. Nemám slov a klaním se všem osobám, co takovéto zvěrstvo přežili.

30.03.2020 5 z 5

Daň z orgasmu Daň z orgasmu Lenka Teremová

Velice zajímavá kniha. Měla by být snad i zařazena do povinné četby, aby lidé měli povědomí o tom, že za sexem se neskrývá pouze zábava, ale může mít i nemilé následky. Určitě bych knihu doporučila všem, než začnou s aktivním sexuálním životem.

25.06.2022 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Doporučila bych knihu všem, co si prochází těžkým obdobím ze ztráty milované osoby. Když čte člověk mezi řádky, dostane zde i odpovědi na své otázky.
Děj jako takový se dá celkem lehce odhadnout, ale i tak je velice chytlavý. Knížka se četla jedním dechem.

30.03.2020 3 z 5

Modré nebe, Tome: Příběh letce RAF Tomáše Loma Modré nebe, Tome: Příběh letce RAF Tomáše Loma Hana Bergmannová Klímová

Tuto knihu mohu jen doporučit! Četla se jedním dechem. Vyprávění pana Toma a jeho vtipné hlody mě mnohokrát rozesmály. Kniha mě opravdu chytla za srdce, párkrát i slzy ukáply. Jediné co mě teďka mrzí je, že jsem se nikdy nedostala na jeho besedu.

Paní Klímová, Vám patří velké díky za to, jak skvěle jste se o pana Loma dokázala postarat a díky Vám, se dostal jeho příběh do rukou čtenářů.
Děkuji za to, že jste se s námi podělila o životní příběh tohoto obyčejně neobyčejného, statečného muže.

08.08.2023 5 z 5