MondyMonday MondyMonday komentáře u knih

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Moje první kniha od tohoto autora. Bohužel mě ale vůbec nenadchla. Některé části mi přišly úplně absurdní a kroutila jsem nad nimi hlavou. Ještě mě čeká kniha Pacient, tak ta snad bude lepší. Pokud ne, zůstanu věrná svému oblíbenému spisovateli (Chris Carter).

24.10.2023 2 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Na knihách od Cartera se mi líbí, že zděšení z činu je hned na začátku. Nemusíte čekat 200 stránek než dojde k nějaké vraždě/mordu, jako u některých spisovatelů. Carter jde hned "na věc" a to se mi na tom líbí. Doporučuji pořídit a přečíst všechny knihy od něj, rozhodně to stojí za to!!!

14.09.2023 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Kniha trochu slabší oproti předchozím knihám, ale i tak stále napínavá a čtivá. Přečtena skoro jedním dechem.

08.01.2021 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Kniha mě zklamala. Oproti knihám Mráz, Noc, Tma, Kruh to byl pro mě propadák, čekala jsem něco více.

08.01.2021 2 z 5

Tanec skalpelů Tanec skalpelů Jenny Milewski

Knížka mě až do půlky nebavila a chtěla jsem jí odložit. Za půlkou knihy se něco začalo dít, ale spíše bych to přirovnala k psychologickému thrilleru než hororu, jak již bylo v komentářích řečeno. Kniha mě nenadchla. Kdo má rád děj od začátku knihy a drastické příběhy, raději si pořiďte všechny série Chrise Cartera, toho doporučuji všemi 10! :)

08.01.2021 2 z 5