moncakovinka moncakovinka komentáře u knih

Klub rváčů 2 Klub rváčů 2 Chuck Palahniuk

Bohužel se musím přidat k negativním komentářům. Klub rváčů měl skončit jediným Klubem rváčů. Ačkoliv je v komiksu výborná myšlenka, nedokáže to převážit zbytek. Celé to prostě, já nevím, nesedí? Nedokážu upřímně moc říct, proč mě to tak zklamalo, ale prostě na mě něco zevnitř křičí, že to je špatně. I přes mé negativní hodnocení ale doporučuji přečíst. Věřím, že na takové věci si má člověk udělat názor sám.

22.08.2017 1 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Kniha je celkem odlišná od jiných autorových děl. Největší přínos knihy vidím v tom, že jsem si vyhledala další informace o Matě Hari, což bych asi jindy neudělala.

22.08.2017 3 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Davida zbožňuji, ale tohle dílo si mě nezískalo. Čekala jsem něco jiného. Do knihy jsem se vrhla s velkým nadšením, ale příběh postupně upadal, až úplně umřel. Dočetla jsem víceméně jen proto, že nerada odkládám nedočtené knihy. Kniha se četla rychle, velmi lehce, nicméně kdybych ji nečetla, o nic nepřijdu.

22.08.2017 3 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Od Coelha moje třetí kniha, která mě nadchla víc, než ty předchozí. Dost možná to bylo jen díky rozpoložení, ve kterém jsem ji četla, ale i tak ve mně nechala hluboký dojem.

22.08.2017 5 z 5

Knihu jsem četla jak v angličtině, tak v češtině. Za sebe doporučím angličtinu, protože i přes dobrý překlad se v češtině ztratí něco z Burtonova kouzla. A že to kouzlo je opravdu velké...

22.08.2017 5 z 5