Mona999 Mona999 komentáře u knih

Osvícení Osvícení Stephen King

Asi takový 150 stránek kniha plyne velmi pomalu, ovšem pak se něco zlomí a čtenář si začne říkat, že to je ono, to je King. Musím přiznat, že kniha se mi líbila, ovšem nebyla jsem nadšená, tak trošku jsem čekala něco jiného, nebylo to špatné, ovšem Řbitov zvířátek to nepřekonalo.

17.02.2021 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Bylo to již mé druhé setkání s Petrou Soukupovou a musím říct, že jsem byla opět moc spokojená. Nejprve jsem si musela chvíli zvykat na absenci uvozovek v přímé řeči, abych rozlišila, co postavy říkají a co si naopak myslí. Mám ráda tyto knihy o obyčejných vztazích, chápu, že pokud někdo tento typ literatury úplně nemusí, může to pro něj být vlastně o ničem, ale u mě právě tyto knihy o ničem a vlastně o všem vzbuzují nejvíce otázek a dávají mi plno podnětů k zamyšlení. Jen bych ještě zmínila, že anotace na můj vkus prozrazuje až mnoho.

12.01.2021 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Kniha se mi svým tématem a atmosférou moc líbila, ovšem musím přiznat, že mě nezasáhla tolik, jak jsem čekala. Konec byl podle mě dosti rychlý vzhledem k rozvlačnému ději, který mu předcházel. Určitě si však plánuji přečíst i autorčinu předchozí knihu.

05.01.2021 4 z 5