Misulina Misulina komentáře u knih

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

První přečtená kniha roku 2020 a nemohla jsem si vybrat líp čím začít.

Lenka Lanczová - Těžká noc

Wow. Super. Velký úspěch po tolika letech, co autorka nepsala. Děj byl i předvídatelný, ale mě překvapoval, já se těšila dál a dál a jak to dopadne. Matku hl. hrdinky bych nezkousla, úplně jsem stála při hl. hrdince. Hl. hrdina se zachoval jako pořádnej kus žárlivýho vola a upřímně jsem jí přála vztah s kolegou Štěpánem. Za mě naprosto top kniha. A myslím, že i lepší než ty předešlé, ale je to ovlivněné osobním názorem, věkem hrdinů a to že autorka "roste" se čtenáři. Pevně věřím a doufám a těším se na další knihu. :))

10.01.2020 5 z 5

Šeptání v dešti Šeptání v dešti Radka Zadinová

Úplně jiný styl psaní než jsem zvyklá, ale kniha byla super, a moc mě bavila :-)

13.03.2016 5 z 5

Vánoce na míru - dekorace, ozdoby a dárky ve vlastní režii Vánoce na míru - dekorace, ozdoby a dárky ve vlastní režii Lucie Dvořáková

Kniha mě zaujala obálkou. Ale obsahem už tolik ne. Ale tipy na tvorbu s dětmi ve škole dobrý, kdo by sháněl.

07.01.2020

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Kniha mě velice chytla, a na českou autorku jsem byla velmi mile překvapena :-)

15.11.2016 5 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

super kniha, jako každá od této autorky

25.01.2016 5 z 5

Dívčí parta Dívčí parta Lisi Harrison

tyto knihy jsem jako mladší měla ráda, přečetla jsem všechny díly, jen jsem dostala jeden díl, a akorát mi zavazí v knihovničce a někomu udělá větší radost :)

25.01.2016