Misulina

Těžká nocTěžká nocLenka Lanczová

První přečtená kniha roku 2020 a nemohla jsem si vybrat líp čím začít.

Lenka Lanczová - Těžká noc

Wow. Super. Velký úspěch po tolika letech, co autorka nepsala. Děj byl i předvídatelný, ale mě překvapoval, já se těšila dál a dál a jak to dopadne. Matku hl. hrdinky bych nezkousla, úplně jsem stála při hl. hrdince. Hl. hrdina se zachoval jako pořádnej kus žárlivýho vola a upřímně jsem jí přála vztah s kolegou Štěpánem. Za mě naprosto top kniha. A myslím, že i lepší než ty předešlé, ale je to ovlivněné osobním názorem, věkem hrdinů a to že autorka "roste" se čtenáři. Pevně věřím a doufám a těším se na další knihu. :))

10.01.2020

Vánoce na míru - dekorace, ozdoby a dárky ve vlastní režiiVánoce na míru - dekorace, ozdoby a dárky ve vlastní režiiLucie Dvořáková

Kniha mě zaujala obálkou. Ale obsahem už tolik ne. Ale tipy na tvorbu s dětmi ve škole dobrý, kdo by sháněl.

07.01.2020

NikyNikyZuzana Ryšavá

Kniha mě velice chytla, a na českou autorku jsem byla velmi mile překvapena :-)

15.11.2016

Šeptání v deštiŠeptání v deštiRadka Zadinová

Úplně jiný styl psaní než jsem zvyklá, ale kniha byla super, a moc mě bavila :-)

13.03.2016

Život na ostroŽivot na ostroLenka Lanczová

super kniha, jako každá od této autorky

25.01.2016

Dívčí partaDívčí partaLisi Harrison

tyto knihy jsem jako mladší měla ráda, přečetla jsem všechny díly, jen jsem dostala jeden díl, a akorát mi zavazí v knihovničce a někomu udělá větší radost :)

25.01.2016