Mišpule9918 Mišpule9918 komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příjemné letní čtení, moc se mi příběh líbil. Kodaň a hygge mě zaujali. Ráda se pustím do dalších dílů.

10.09.2022 5 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Od knihy jsem nic nečekala. Jen jsem věděla že se lidem líbí. Měla krásné ohlasy.
Už jsem knihu koupila před rokem a až teď na ní přišla řada.
Byla jsem příjemně překvapena. Chytla mě od začátku a držela mě do konce.
Pohladila mě po duši. Byli tam myšlenky o kterých jsem chvíli přemýšlela.
Myslím si že ke knize se ještě vrátím.

21.08.2022

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Knihu jsem náhodou objevila v městské knihovně. Slyšela jsem na ní dobré ohlasy, tak jsem si ji půjčila. Bohužel knihu jsem nedočetla.
Příběh byl čtiví ale vadilo mi to veliké množství postav, o kterých kniha vypráví.
Možná je to jen můj problém, ale vždy když se začal příběh té jedné postavy vyvíjet, tak to skončilo a začal příběh další postavy. A tenhle pocti mě provázel půlkou knihy.
Taky mi trochu vadilo orientace v časovým pásmu. Kdy u jedné postavy bylo léto a u druhé zima.
Bohužel tato kniha byla pro mě zklamání.

05.11.2021 1 z 5

Je to moje první kniha od této autorky. Chvilku jsem si zvykala na jiný styl psaní ale potom mě kniha pohltila.
Jsou to už dva měsíce co jsem knihu dočetla a stále z ní mám tak skvělý pocit jako po dočtení.
Příběh mě zaujal také tím že se pohyboval v okolí mého bydliště a dost míst, o kterých se autorka zmínila znám osobně.
Zaujali mě i ostatní popisy krajin, které se v knize objevili.
Už se těším až si od autorky přečtu další knihu.

22.09.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Na knihu jsem se těšila celý rok než vyšla. A jsem moc ráda že mě nezklamala.
Příjemné oddechové čtení, stále se něco dělo, neměla jsem čas se nudit. Myslím si že všichni kdo milují knížky by si tento příběh měli přečíst.
Už teď přemýšlím kdy si knihu budu moc přečíst znovu.

23.01.2020 5 z 5

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Knihu bych doporučila pro holky od deseti let a víš. Příběh byl velice milý, trochu mi to připomínalo Harryho Pottera. Doporučuji přečíst a jako Vánoční dárek je to super

28.10.2018 1 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Tato kniha je první, kterou jsem od autorky četla. Strašně dlouho mě trvalo než jsem se do knihy pořádně začetla. Příběh je pěkný až na to jak hlavní hrdinka pořád myslí na sebe jak ona se cítí neuvědomuje si že lidé z její blízkosti to také trápí. Ten její milostný příběh mě také moc neoslovil. Když knihu shrnu moc mě nenadchla čekala jsem trochu víc. Každý si na knihu udělá svůj vlastní názor, někomu se může líbit jiným zase ne.

30.07.2017 1 z 5