mirunda mirunda komentáře u knih

Šťastné a veselé Šťastné a veselé James Patterson

Přečteno za jeden den. Jen jsem nechápala proč se v knize odvíjely dvě různé věci. První půlka knihy jedna a druhá půlka druhá.

15.05.2016 4 z 5

V podezření V podezření Mary Higgins Clark

Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah. Kniha se velmi dobře četla díky krátkým kapitolám. Za mě pět hvězdiček :-)

09.04.2016 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Opět uděluji plný počet hvězdiček. Knihy od této autorky se mi líbí víc a víc. Už mám nachystanou další :-)

19.03.2016 5 z 5

Dokonalá iluze Dokonalá iluze James Patterson

Velmi napínavá detektivka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Jen ten konec už byl velice překombinovaný, ale i tak se mi moc líbila

20.11.2015 5 z 5

Očistím tě od hříchu Očistím tě od hříchu J. D. Robb (p)

Velmi zajímavý a napínavý příběh. Ostatně jako vždy příběhy s E.Dallasovou

28.10.2015 5 z 5

Neznámý soupeř Neznámý soupeř James Patterson

Knihu jsem přečetla, ale ne tak rychle jako když je hlavním hrdinou Alex nebo Lindsay. Nevím proč pro mne neměla takový spád. Proto jen čtyři hvězdy ;-)

07.10.2015 4 z 5

Deset plus jeden Deset plus jeden Ed McBain

Po dlouhé době jsem vzala do ruky MCBainovku a moc mne nenadchla. Asi si dám na další dobu zase pauzu.

11.09.2015 3 z 5

Kopí osudu Kopí osudu Wilbur Smith

Nejsem moc stavěná na knihy tohoto typu, ale nakonec jsem ji přečetla dá se říct s chutí. Řece bohů se to ani náhodou nepodobalo, ale kniha mě chytla. Jen mi vadil dost rychle zakončený děj.

07.07.2015 4 z 5

Krvavá mlha Krvavá mlha Patricia Cornwell

Ze začátku jsem se nemohla nějak začíst, ale nakonec jsem to přečetla jedním dechem a konec jsem vážně nečekala ;-)

01.06.2015 4 z 5

Pojistka smrti Pojistka smrti Robin Cook

První polovina knihy pro mne byla utrpením, stále jsem se do ní nemohla začíst, ovšem druhá půlka byla úplně o něčem jiném a tu jsem zhltla rychle. Jen konec mi přišel tak nějak otevřeně nedokončený ..

26.02.2015 5 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Jako všechny knihy této autorky, které píše pod svým pseudonymem, mě i tato moc bavila a četla jsem ji jedním dechem

04.02.2015 5 z 5

Než řeknu sbohem Než řeknu sbohem Bret Witter

Velmi smutný příběh. Zajímalo by mne, jak je na tom spisovatelka teď.

12.07.2014 5 z 5