Miri.Slovackova Miri.Slovackova komentáře u knih

Vařte jako šéf Vařte jako šéf Zdeněk Pohlreich

Skvělá kuchařka! Hlavně kapitola o grilování, ze které teď v létě určitě budeme s přítelem sbírat inspiraci. :)

04.07.2022 5 z 5

Psí život Psí život Jaroslav Irovský

Taková malá knížka a tolik různých emocí a pocitů!
Psí rozhovory jsou opravdu povedené a hlavně velmi vtipné a autorův vztah s jeho psem Arim krásný až dojemný, stejně jako jeho přiznaná láska k Jeseníkům. Hned bych se do nich vydala! A ta obálka s Olomoucí a Pradědem je pohádková, přestože díky ní kniha trochu klame tělem. :-)

18.06.2022 5 z 5

Jsem fanynka Gilmorek, a jako taková bych knížce dala pět hvězdiček. Některé pasáže z knížky ale byly docela nezáživné a jak už zmínily holky pode mnou, tak v těch všech jménech jsem se občas taky moc nevyznala. :-/

16.04.2018 3 z 5

Krásy na mé vadě Krásy na mé vadě Jaroslav Irovský

Ráda jsem Krásy na mé vadě podpořila na startovači, na kterém Jarda úspěšně získal finanční prostředky na její vydání. Odměnou mi je knížka plná krásné, citlivé poezie, která si zakládá na slovní hravosti, originalitě i spoustě kouzelných dvojsmyslů. Četla se mi moc hezky.

16.11.2017 5 z 5