mira1176 mira1176 komentáře u knih

Ubik Ubik Philip K. Dick

čekal jsem hodně a dostal jsem ještě navrch.Znovu jsem si nebyl jistý v mnoha věcech jako u Sní androidi o elektrických ovečkách? Tohle autor rozhodně umí.
Měl jsem občas problémy rozlišit kdo je kdo protože jsou téměř všichni představeni najednou,ale je to možná jenom můj problém a na příběh to nemá zásadní vliv.
9/10

23.04.2018 5 z 5

Neuromancer Neuromancer William Gibson

Spousta zajímavých nápadů ale často nesrozumitelné. Od čtvrtiny knihy jsem se každou chvilku ztrácel.Možná to byl záměr a nebo to bylo opravdu špatným překladem jak tu jiní píšou.To nemohu posoudit.

30.03.2018 3 z 5

Watchmen: Strážci Watchmen: Strážci Alan Moore

Bůh komiksu existuje a je to Alan Moore!
Opravdu nejlepší komiks co jsem četl. Podle recenzí a po přečtení Moorova Bažináče jsem tušil že to bude výborný, ale tohle je ještě o řád výš, navíc mně výborná kresba častokrát nutila se vracet abych si to pořádně prohlédl.Komiks v komiksu byl skvělí nápad. Výjimečné dílo. 10/10

30.03.2018 5 z 5

Město a hvězdy Město a hvězdy Arthur Charles Clarke

Výborně napsané sci-fi, které i po více jak 60 letech má co nabídnout.Doufám že jsou i ostatní knihy od tohoto autora stejně dobré i bez nutnosti násilí. 90%

13.01.2018 5 z 5

Kukly Kukly John Wyndham (p)

Díky skvělé knize Den Trifidů jsem se dostal k postapo románům a musím uznat že Kukly jsou ještě znepokojivější jen bohužel ne tak poutavý. Určitě to pro mně není poslední kniha tohoto autora. 85%

23.12.2017 4 z 5

Údobí mlh Údobí mlh Neil Gaiman

Zatím nejlepší díl ze série a jako vždy skvěle napsané a ilustrované. Jsem rád že je Údobí mlh jeden ucelený příběh ne jak v předchozích knihách .Po představení postavy Lucifera mám chuť si přečíst jeho komiks.
Spoiler !!
Zakončení Deus ex machina bylo pro mně velmi nečekané a snad skončil klíč v dobrých rukou

02.10.2017 5 z 5

Running Man Running Man Richard Bachman (p)

Kniha Running man skvěle funguje jako Distopický Thriller se spoustou akce, hlavním hrdinou u kterého chápu jeho motivaci a fandím mu do konce.
Dobře vykreslený svět rozdělený na bohaté a chudé tomu jen pomáhá.
85 %

02.10.2017 4 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

Další skvělé dílo od Kinga, dobře napsané postavy a výborný nápad s dveřmi.
Těším se na další díly a pokračování Rolandovi cesty k věži.

02.10.2017 5 z 5