mini.denisa mini.denisa komentáře u knih

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

+ Oddychova, romanticka kniha. Podobne, jsem od autorky z jejich dalsich knih zvykla.
+ Libi se mi prolinani dvou dejovych linek.
+ Potesilo mne, jak autorka s laskou popisuje Pariz. Nechala jsem se strhnout krasnym popisem a behem cteni googlila fotky mist.
+ Dej rychle ubihal, precetla jsem behem par dni.

10.04.2022 4 z 5

Holky se čtečkou Holky se čtečkou Vítězslav Jareš

Bohuzel, tato kniha mi nesedla. Nelibilo se mi, jak se celou knihou neslo tema penez. Ve smyslu toho, ze dostatek penez odpovida stesti, a nedostatek nespokojenemu zivotu. Doufala jsem ve vtipnou knihu, bohuzel jsem se pri popisu zivota hlavni hrdinky neuvolnila, ale jen jsem ji litovala. Jsem vdecna, ze narozdil o toho, jak je to popsane v teto knize, clovek ma v realne zivote vzdy volbu.

16.10.2022 odpad!

Vulvou porodní asistentky Vulvou porodní asistentky Alžběta Samková

+ Autorka mne potesila tim, ze podala ucelene zdravotnicke informace k tematu porodu. Potesilo mne, ze kdyz k naparce nemela vice informaci, priznala to.
- Cetla jsem jako tehotna pred prvnim porodem. Predpokladam, ze jsem byla cilova skupina. Musela jsem si dat pozor, aby mne nevystrasilo to, co vsechno se muze u porodu stat.
- Knizka mne moc nebavila, do poslednich stranek jsem se musela nutit. Ale to odpovida informativnimu charakteru knihy.

10.04.2022 2 z 5

Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Petra Poncarová

(SPOILER) + Kniha celkem vtipne popisovala, jake zmeny se mohou udat s zenou, kdyz planuje tehotenstvi a je tehotna. Verim, ze se v tom zena muze najit, a rict si, ano, takto jsme to take prozivala. A je normalni mit menici se nalady.
+ Cetla jsem jeste pred tehotenstvim. A pomohla mi uvedomit si, ze nektere veci popsane v knize, chci rozhodne prozivat jinak.
- Bohuzel, hlavni hrdinka mi byla velmi nesypmaticka. Nevyhovovalo mi, jak si stezovala na neco, ale nic s tim neudelala, aby to bylo jinak.
- Vyrazy jako manza mne vyvusovaly, prisly mi do knihy nevhodne. Na internetovou diskuzi by se takove vyrazy hodily lepe.

10.04.2022 1 z 5