Mineri Mineri komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Je to velmi dobrá kniha. Dalo by se říct, že je to ten typ, který vás úplně vtáhne do sebe! Mohu vřele doporučit..

23.02.2015

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Všechny díly se mi moc líbily, dobře se četly a měly pěkný obsah. Do hlavních postav jsem se přímo zamilovala! Ale děj byl v jistých pasážích více méně předvídatelný.

20.10.2014

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Celá série Odkaz Dračích jezdců je skutečně krásný příběh!
Avšak nemohu si odpustit poznámku ohledně jeho napsání... Nejvíce mě štvala skutečnost, že na ohromný počet stran se mi děj zdál být občas táhlý, místy byl děj omývaný stále dokola. Musím říct, že jsem se místy nudila... No prostě mi tam chyběla nějaká ta akce! Ke konci série jsem zaváhala při čtení a zklamal mě Galbatorixův konec (pěkně mě naštval), ale úplný konec byl epický! :D Nakonec jsem to ale přehodnotila a kde chyběla akce, tak to autor vynahradil jinak.
Příběh vás zaručeně vtáhne do sebe!(A když ne hned tak časem.) Vřele doporučuji! :D

07.07.2015

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Jedním slovem: BÁJEČNÁ ! :) Zprvu mi tento díl připadal tak protáhlý a bez akce, ale potom se děj začal stupňovat a mě naprosto vtáhl do sebe! Mohu vřele doporučit! ;)

09.05.2015

1933-1989 Osud jedné rodiny ze Slezska aneb Lidé Hlučínska 1933-1989 Osud jedné rodiny ze Slezska aneb Lidé Hlučínska Karel Hantke

Bylo velmi zajímavé číst osud jedné rodiny, v takovém období. Líbí se mi, že mi tato kniha rozšířila a obohatila názory vůči tehdejšímu režimu... Knihu můžu jen doporučit ;) !

03.02.2015

Elfové II Elfové II Bernhard Hennen

Je to skvělá kniha, vážně, mohu vřele doporučit! ;)

29.01.2015

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Kniha se mi moc líbila a přečetla bych si jí klidně znovu....

16.11.2014