MinaHawke

Kladivo na čarodějniceKladivo na čarodějniceV. Kaplický

Když si to člověk představí, tak brrrr, úplně mi přeběhne mráz po zádech. Je vidět, že nezáleží v jaké člověk žije době, vždycky se najdou zlí lidé.

16.07.2018

Báječná léta pod psaBáječná léta pod psaM. Viewegh

Má první kniha od autora a musím říct, že se mi líbila. Původně jsem si jí vybrala do Čtenářské výzvy jen tak namátkově, ale nyní jsem ráda, že jsem si jí vybrala.

10.03.2019

CarrieCarrieS. King

Téma hodně zajímavé, bylo mi Carrie vážně líto, ať už to bylo kvůli šikaně a nebo kvůli matce.

16.07.2018

Andělská tvářAndělská tvářH. M. Körnerová (pseudonym)

Nejdříve jsem viděla film (a ne jednou) a líbil se mi. Myslím, že jeho kritika byla přehnaná. Kniha se mi také líbila.

11.04.2019

Pád lorda DraysonaPád lorda DraysonaR. Anderson

Na knihu jsem se hodně těšila a po jejím přečtení mám velmi dobrý pocit. Příběh byl vtipný a romantický a zápletka byla také dobrá. Hlavní hrdinové mě zaujali a i styl psaní se mi líbil. Nemám knize co vytknout.

16.06.2019

Vzestup slečny NotleyovéVzestup slečny NotleyovéR. Anderson

Druhý díl série Tanglewood se mi líbil. Sice byl trochu jiný než první, ale i tak byl hezký. Cora i Jonathan byli oba velmi sympatičtí. Už se těším na další díl.

03.07.2019

Slepý bankéřSlepý bankéřS. Moffat

Na druhý díl jsem se těšila a mé očekávání splnil. Moc se mi líbí kresba a díky komiksu jsem si připomněla seriál.

04.07.2019

Ostrov poslušnostiOstrov poslušnostiM. Anderson

Musím říct, že mě kniha bavila mnohem víc než 50 odstínů šedi. Kniha mi byla doporučena a rozhodně toho nelituji.

11.07.2019

Moudrost vlků: Jak myslí, jak vnímají a pečují o sebeMoudrost vlků: Jak myslí, jak vnímají a pečují o sebeE. H. Radinger

Vlky mám moc ráda a tak, když jsem se dozvěděla o této knize, musela jsem si jí přečíst. A rozhodně nelituji, líbí se mi, jak autorka popsala své zážitky s vlky.

07.12.2019

Krev elfůKrev elfůA. Sapkowski

Zaklínače miluju, ať už v podobě knižní, herní nebo filmové (seriálové). A první díl ságy mě do sebe tak vcucnul, že musím pokračovat ve čtení. Líbily se mi pasáže s Ciri a Yennefer.

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Nedočteno! Nějak celá ta mánie šla kolem mě, ale řekla jsem si, že to zkusím, ale vážně se to nedalo.

12.03.2017odpad!

SanditonSanditonJ. Austen

Miluji knihy od Jane, takže jsem si tuhle nemohla nechat ujít, jen její sehnání bylo téměř nemožné, ale naštěstí se povedlo a jsem za to nesmírně ráda. Příběh už od začátku byl milý a je vážně škoda, že ho nemohla dopsat Jane, ale myslím si, že Marie Dobbsová se toho ujala dobře. A proto nemohu hodnotit jinak, než pěti hvězdičkami. A určitě se zas někdy vrátím k bystré slečně Charlottě a lázeňskému městečku Sanditon.
Vřele doporučuji k přečtení.

28.05.2017

Noc na KarlštejněNoc na KarlštejněJ. Vrchlický (pseudonym)

Musím se přiznat, že jsem nejdříve viděla film, který mám moc ráda a je můj oblíbený. Řekla jsem si, že zkusím knihu a mohu říct, že toho absolutně nelituji, právě naopak. Kniha je sice tenoučká, ale moc hezká. Takže vřele doporučuji.

15.07.2018

Vůně neviditelnéhoVůně neviditelnéhoM. Manara

První příběh se mi líbil trochu víc, jen mi přišel takový nedokončený. Druhý měl zas dobrý konec. Na obou se mi líbilo něco. Kresba opět velmi dobrá.

10.05.2019

Z masa a ohněZ masa a ohněA. Motyka

Na nový komiks s Geraltem jsem se těšila a čekání se vyplatilo, protože se mi líbil. Kresba je hezká a příběh je také dobrý.

21.08.2019

Sunstone 2Sunstone 2S. Šejić

Druhý díl jsem dočetla a jsem plná emocí. Proč musí být zamilovaní lidé takový trubky, ach jo. Líbilo se mi, že v knize měly prostor i ostatní postavy a tak jsme se o nich mohli dozvědět víc.

Snoubenec mé sestrySnoubenec mé sestryR. Anderson

Po sérii Tanglewood, která se mi moc líbila, tak autorka přišla s novou sérií. A musím říct, že styl jejího psaní se mi moc zamlouvá. Knihu jsem přečetla a už jdu na druhý díl a moc se těším.

NabíječNabíječA. Clayton

Kniha byla super, velmi jsem se bavila. Četla se mi velmi snadno.
Carolin byla úžasná a vtipná, moc jsem si jí oblíbila. Simon, prostě sexuální mašina :) Navzájem se společně doplňovali.
Líbilo se mi, jak se škádlili a stále používali dvojsmysly :)
I ostatní postavy byly sympatické (až na kulometa :D). Ale stejně nejlepší byl kocour Clive, to byl vážně řízek :)

08.11.2016

Dášeňka čili Život štěněteDášeňka čili Život štěněteK. Čapek

Nádherná kniha, která provázela mé dětství.

12.03.2017

Čachtická paníČachtická paníJ. Nižnánsky

Velmi dobrá a zajímavá kniha. Kdo by neznal Alžbětu Báthoriovou a její krvavé řádění.

01.10.2018

Sunstone 1Sunstone 1S. Šejić

K tomuto komiksu mě navedl můj manžel a musím říct, že se mi líbil. Líbila se mi kresba i příběh.

21.02.2019

Vařila myška kašičkuVařila myška kašičkuO. Štruncová

Tahle knížka je krásná, jako malá jsem jí milovala. A říkadla si pamatuji do dneška.

07.04.2019

Moje abecedaMoje abecedaJ. Lada

Když jsem byla malá, tak jsem knihu podědila po mamce. Zábavná forma učení abecedy pro nejmenší.

12.04.2019

Justina a JuliettaJustina a JuliettaD. A. F. d. Sade

Nebylo to špatné, moc se mi líbila kresba. Příběh o dvou rozdílných sestrách je zajímavý. Jen některé pasáže byly na mě trochu moc.

04.05.2019

Volba lady HarriettVolba lady HarriettR. Anderson

Poslední díl se mi moc líbil, bylo to vážně moc dobré zakončení série. Christopher se mi moc líbil a i Harriett a také, že tam bylo spoustu postav z předchozích dílů. Jen je škoda, že už je konec.

11.08.2019

Všem klukům, které jsem milovalaVšem klukům, které jsem milovalaJ. Han

Nejdřív jsem viděla film a líbil se mi, tak jsem si řekla, že si přečtu i knihu. Knížka se mi líbila trochu víc. I jsem se u ní zasmála.

30.08.2019

Chci jen dítěChci jen dítěS. E. Phillips

Tak to bylo něco. Knížka mě zaujala už svou anotací a po jejím přečtení jsem spokojená. Příběh i jeho postavy, obojí bylo velmi dobré.

02.11.2019

Kapky rosyKapky rosyL. Lanczová

Knížky od Lenky Lanczové mám moc ráda. I takhle po letech si je ráda přečtu.

07.12.2019

Falešná manželkaFalešná manželkaJ. Quinn

Kniha mě zaujala svou anotací a musím říct, že i obálkou. Příběh se mi líbil, Cecilie mi byla sympatická a Edward také. U knihy jsem se pobavila a i jsem měla na krajíčku.

Nevěsta jeho bratraNevěsta jeho bratraR. Anderson

Opět velmi milý příběh. Abigail je velmi dobrá přítelkyně Prudence a ta by ráda dohodila své přítelkyni manžela. Proto Abigail manželé Knaveovi vezmou do Londýna, aby ji uvedli do společnosti.
Nemohu se dočkat třetího dílu.